Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Godoy Cruz
Streaki - Godoy Cruz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Godoy Cruz — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Godoy Cruz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Godoy Cruz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Godoy Cruz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Godoy Cruz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Godoy Cruz — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Godoy Cruz — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Godoy Cruz — powyżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Godoy Cruz — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Godoy Cruz — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Godoy Cruz — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Godoy Cruz — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Godoy Cruz — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Godoy Cruz — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Godoy Cruz — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Godoy Cruz — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Godoy Cruz — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Godoy Cruz — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)
Streaki - Defensores De Belgrano
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Defensores De Belgrano — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Defensores De Belgrano — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Defensores De Belgrano — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Defensores De Belgrano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Godoy Cruz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Godoy Cruz — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Godoy Cruz — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Godoy Cruz — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Godoy Cruz — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Godoy Cruz — poniżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Godoy Cruz — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Godoy Cruz — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Godoy Cruz — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Serie - Defensores De Belgrano
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Defensores De Belgrano — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Defensores De Belgrano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Godoy Cruz jest o 20% lepsza niż Defensores De Belgrano pod względem odsetku wygranych meczów.
| Godoy Cruz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.50 | 1.90 |
Strzelone | 1.60 | 0.40 | 1.00 |
Stracone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
| Defensores De Belgrano | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 1.80 | 1.60 |
Strzelone | 0.60 | 0.80 | 0.70 |
Stracone | 0.80 | 1.00 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Lvs Ciudad de Bolívar1-3
- 21.06.2026Lvs Central Norte0-1
- 14.06.2026Lvs Almirante Brown0-1
- 07.06.2026Wvs Atletico Mitre2-1
- 30.05.2026Lvs CA Estudiantes0-1
- 24.05.2026Wvs All Boys4-0
- 16.05.2026Lvs Los Andes0-1
- 10.05.2026Wvs Racing Cordoba2-1
- 03.05.2026Dvs Deportivo Moron2-2
- 26.04.2026Dvs Colon Santa Fe0-0
- 04.07.2026Wvs Deportivo Moron2-1
- 21.06.2026Lvs All Boys0-1
- 13.06.2026Lvs Colon Santa Fe0-3
- 06.06.2026Dvs San Miguel0-0
- 30.05.2026Wvs San Telmo1-0
- 24.05.2026Lvs Acassuso0-1
- 18.05.2026Dvs Chaco For Ever0-0
- 11.05.2026Lvs Ferro Carril Oeste1-2
- 02.05.2026Dvs Central Norte1-1
- 26.04.2026Lvs Deportivo Madryn1-2
Progi bramkowe
| Godoy Cruz | Defensores De Belgrano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| Godoy Cruz | Defensores De Belgrano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| Godoy Cruz | Defensores De Belgrano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Godoy Cruz | Defensores De Belgrano | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 15.00 (1/40) | 15.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 8.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 9.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 10.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 11.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 12.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 13.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 14.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Godoy Cruz | Defensores De Belgrano | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.55 | 5.55 | — |
More Corners Than Opponent | 70% (14/20) | 70% (14/20) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Corners Earned | 111 | 111 | — |
| Ogółem | Godoy Cruz | Defensores De Belgrano | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.20 | 3.20 | — |
More Corners Than Opponent | 70% (14/20) | 70% (14/20) | — |
Over 2.5 Corners Against | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 3.5 Corners Against | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 4.5 Corners Against | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 5.5 Corners Against | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 6.5 Corners Against | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Corners Against | 64 | 64 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Godoy Cruz | Defensores De Belgrano | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.80 (20/20) | 5.80 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 3.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 4.5 Cards | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 5.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 6.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 7.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Total Cards | 116 | 116 | — |
Highest in a Match | 10 | 10 | — |
Lowest in a Match | 3 | 3 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Godoy Cruz | Defensores De Belgrano | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Under 4.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

