Football Stats
Herb Almirante Brown
Almirante BrownŚr. pkt/mecz 1.50
Argentyna / Primera Nacional17 lipca 2026 20:00
Herb CA Estudiantes
CA EstudiantesŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Almirante Brown

Streaki - Almirante Brown

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Almirante Brown — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Almirante Brown — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Almirante Brown — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Almirante Brown — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Almirante Brown — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Almirante Brown — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Almirante Brown — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - CA Estudiantes

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CA Estudiantes — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CA Estudiantes — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CA Estudiantes — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CA Estudiantes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CA Estudiantes — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • CA Estudiantes — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Almirante Brown

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Almirante Brown — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Almirante Brown — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Almirante Brown — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - CA Estudiantes

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CA Estudiantes — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 CA Estudiantes — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CA Estudiantes — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.07Herb Almirante BrownAlmirante Brown00Herb CA EstudiantesCA Estudiantes
01.03Herb CA EstudiantesCA Estudiantes01Herb Almirante BrownAlmirante Brown
22.06Herb Almirante BrownAlmirante Brown01Herb CA EstudiantesCA Estudiantes
15.02Herb CA EstudiantesCA Estudiantes52Herb Almirante BrownAlmirante Brown
13.03Herb Almirante BrownAlmirante Brown10Herb CA EstudiantesCA Estudiantes
24.07Herb CA EstudiantesCA Estudiantes12Herb Almirante BrownAlmirante Brown
13.03Herb Almirante BrownAlmirante Brown21Herb CA EstudiantesCA Estudiantes
27.01Herb Almirante BrownAlmirante Brown02Herb CA EstudiantesCA Estudiantes
21.08Herb CA EstudiantesCA Estudiantes20Herb Almirante BrownAlmirante Brown
09.03Herb CA EstudiantesCA Estudiantes11Herb Almirante BrownAlmirante Brown

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Almirante BrownDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
1.60
1.20
1.40
Strzelone
1.00
0.50
0.75
Stracone
0.60
0.70
0.65
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
CA EstudiantesDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.70
1.70
1.70
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Almirante Brown jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Almirante Brown u siebie
0.80 gola/mecz
CA Estudiantes na wyjeździe

Progi bramkowe

Almirante BrownCA Estudiantes
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 2.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAlmirante BrownCA Estudiantes
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Under 2.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 3.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ferro Carril Oeste271656531.96
2Deportivo Moron271476491.81
3Tristan Suarez261394481.85
4Temperley2712105461.70
5Gimnasia Jujuy271377461.70
6Colon Santa Fe271296451.67
7Almirante Brown271287441.63
8Deportivo Madryn2711106431.59
9Godoy Cruz271278431.59
10Atlanta2713311421.56
11Midland261187411.58
12Gimnasia Y Tiro271188411.52
13Atletico DE Rafaela271098391.44
14Deportivo Maipu2711511381.41
15San Martin S.J.261088381.46
16Ciudad de Bolívar279117381.41
17San Martin Tucuman278127361.33
18CA Estudiantes27999361.33
19Racing Cordoba279810351.30
20Los Andes268108341.31
21Colegiales269710341.31
22Almagro279711341.26
23Quilmes278811321.19
24Atletico Mitre276129301.11
25Agropecuario277911301.11
26Chaco For Ever277812291.07
27Nueva Chicago277812291.07
28Central Norte2761110291.07
29San Miguel2761110291.07
30Patronato275139281.04
31All Boys275139281.04
32Chacarita Juniors277614271.00
33San Telmo276912271.00
34Defensores De Belgrano2651110261.00
35Acassuso275814230.85