Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Ciudad de Bolívar
Streaki - Ciudad de Bolívar
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ciudad de Bolívar — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ciudad de Bolívar — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Ciudad de Bolívar — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Ciudad de Bolívar — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Ciudad de Bolívar — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ciudad de Bolívar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ciudad de Bolívar — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Streaki - All Boys
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- All Boys — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- All Boys — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- All Boys — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- All Boys — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- All Boys — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- All Boys — remisuje 1. połowę (15/20, 75%)
- All Boys — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Ciudad de Bolívar
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ciudad de Bolívar — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ciudad de Bolívar — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ciudad de Bolívar — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ciudad de Bolívar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ciudad de Bolívar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - All Boys
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 All Boys — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 All Boys — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 All Boys — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ciudad de Bolívar jest o 75% lepsza niż All Boys pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ciudad de Bolívar | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.30 | 1.75 |
Strzelone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
Stracone | 1.10 | 0.50 | 0.80 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 70% | 55% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| All Boys | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.10 | 2.20 | 1.65 |
Strzelone | 0.70 | 0.60 | 0.65 |
Stracone | 0.40 | 1.60 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.07.2026Lvs Los Andes1-3
- 04.07.2026Wvs Godoy Cruz3-1
- 20.06.2026Lvs CA Estudiantes1-2
- 13.06.2026Lvs Deportivo Moron1-2
- 07.06.2026Dvs Colon Santa Fe0-0
- 31.05.2026Dvs San Miguel1-1
- 23.05.2026Wvs San Telmo1-0
- 16.05.2026Wvs Acassuso1-0
- 10.05.2026Wvs Chaco For Ever1-0
- 03.05.2026Lvs Ferro Carril Oeste2-4
- 11.07.2026Dvs Almirante Brown1-1
- 05.07.2026Dvs Atletico Mitre1-1
- 21.06.2026Wvs Defensores De Belgrano1-0
- 14.06.2026Lvs CA Estudiantes1-2
- 07.06.2026Dvs Racing Cordoba1-1
- 30.05.2026Dvs Los Andes0-0
- 24.05.2026Lvs Godoy Cruz0-4
- 18.05.2026Wvs Deportivo Moron1-0
- 10.05.2026Lvs Colon Santa Fe2-3
- 30.04.2026Dvs San Miguel1-1
Progi bramkowe
| Ciudad de Bolívar | All Boys | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Ciudad de Bolívar | All Boys | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Ciudad de Bolívar | All Boys | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ciudad de Bolívar | All Boys | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

