Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Deportivo Maipu
Streaki - Deportivo Maipu
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Maipu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Deportivo Maipu — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Maipu — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Maipu — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Maipu — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Maipu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
Streaki - San Martin Tucuman
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- San Martin Tucuman — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- San Martin Tucuman — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- San Martin Tucuman — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- San Martin Tucuman — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- San Martin Tucuman — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- San Martin Tucuman — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- San Martin Tucuman — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- San Martin Tucuman — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- San Martin Tucuman — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- San Martin Tucuman — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- San Martin Tucuman — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- San Martin Tucuman — jest niepokonany (15/20, 75%)
- San Martin Tucuman — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- San Martin Tucuman — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- San Martin Tucuman — powyżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- San Martin Tucuman — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- San Martin Tucuman — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Deportivo Maipu
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Maipu — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Maipu — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Maipu — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - San Martin Tucuman
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 San Martin Tucuman — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin Tucuman — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin Tucuman — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin Tucuman — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin Tucuman — powyżej 3.5 spalonych w 22 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin Tucuman — powyżej 6.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin Tucuman — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin Tucuman — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin Tucuman — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin Tucuman — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin Tucuman — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin Tucuman — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Maipu jest o 14% lepsza niż San Martin Tucuman pod względem odsetku wygranych meczów.
| Deportivo Maipu | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.90 | 2.40 |
Strzelone | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
Stracone | 0.70 | 1.40 | 1.05 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| San Martin Tucuman | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.70 | 1.70 |
Strzelone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
Stracone | 0.50 | 1.00 | 0.75 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.07.2026Wvs Atletico DE Rafaela3-1
- 05.07.2026Wvs Agropecuario2-0
- 21.06.2026Dvs Gimnasia Y Tiro0-0
- 14.06.2026Lvs Tristan Suarez0-1
- 07.06.2026Lvs Club Atlético Güemes0-1
- 31.05.2026Wvs Chacarita Juniors3-2
- 23.05.2026Lvs San Martin S.J.1-2
- 17.05.2026Wvs Nueva Chicago1-0
- 09.05.2026Wvs Temperley5-0
- 03.05.2026Dvs Gimnasia Jujuy1-1
- 12.07.2026Wvs Almagro3-0
- 05.07.2026Wvs Patronato1-0
- 20.06.2026Dvs Temperley1-1
- 13.06.2026Lvs Colegiales0-2
- 07.06.2026Dvs Quilmes0-0
- 31.05.2026Lvs Midland0-2
- 24.05.2026Lvs Atlanta0-1
- 17.05.2026Lvs Gimnasia Y Tiro0-1
- 13.05.2026Wvs Gimnasia Jujuy2-0
- 02.05.2026Wvs Atletico DE Rafaela2-1
Progi bramkowe
| Deportivo Maipu | San Martin Tucuman | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Deportivo Maipu | San Martin Tucuman | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Deportivo Maipu | San Martin Tucuman | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Deportivo Maipu | San Martin Tucuman | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.40 (20/20) | — | 5.40 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 7.5 Cards | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Total Cards | 108 | — | 108 |
Highest in a Match | 10 | — | 10 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Deportivo Maipu | San Martin Tucuman | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

