Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Atletico DE Rafaela
Streaki - Atletico DE Rafaela
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atletico DE Rafaela — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Atletico DE Rafaela — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Atletico DE Rafaela — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Atletico DE Rafaela — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Atletico DE Rafaela — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Atletico DE Rafaela — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Atletico DE Rafaela — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Nueva Chicago
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nueva Chicago — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nueva Chicago — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nueva Chicago — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nueva Chicago — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Atletico DE Rafaela
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atletico DE Rafaela — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico DE Rafaela — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico DE Rafaela — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico DE Rafaela — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico DE Rafaela — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Nueva Chicago
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nueva Chicago — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Nueva Chicago — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Nueva Chicago — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico DE Rafaela jest o 17% lepsza niż Nueva Chicago pod względem odsetku wygranych meczów.
| Atletico DE Rafaela | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
Strzelone | 1.10 | 0.30 | 0.70 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 20% | 25% |
Czyste konto % | 70% | 40% | 55% |
Nie strzelił % | 20% | 70% | 45% |
| Nueva Chicago | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.80 | 1.85 |
Strzelone | 1.20 | 0.60 | 0.90 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 17.07.2026Lvs Temperley0-2
- 11.07.2026Lvs Deportivo Maipu1-3
- 04.07.2026Lvs Almagro0-1
- 23.06.2026Dvs Nueva Chicago0-0
- 14.06.2026Dvs Patronato0-0
- 06.06.2026Wvs Colegiales1-0
- 31.05.2026Lvs Quilmes0-2
- 23.05.2026Wvs Midland1-0
- 16.05.2026Lvs Atlanta0-2
- 09.05.2026Wvs Gimnasia Y Tiro1-0
- 17.07.2026Dvs Agropecuario1-1
- 11.07.2026Lvs Tristan Suarez0-1
- 04.07.2026Wvs Club Atlético Güemes2-0
- 23.06.2026Dvs Atletico DE Rafaela0-0
- 17.06.2026Lvs Gimnasia Jujuy0-4
- 13.06.2026Wvs Chacarita Juniors2-0
- 06.06.2026Lvs San Martin S.J.0-1
- 23.05.2026Dvs Temperley1-1
- 17.05.2026Lvs Deportivo Maipu0-1
- 11.05.2026Lvs Almagro1-2
Progi bramkowe
| Atletico DE Rafaela | Nueva Chicago | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Atletico DE Rafaela | Nueva Chicago | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Atletico DE Rafaela | Nueva Chicago | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Atletico DE Rafaela | Nueva Chicago | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

