Football Stats
Herb San Martin Tucuman
San Martin TucumanŚr. pkt/mecz 1.35
Argentyna / Primera Nacional26 lipca 2026 00:00
Herb Temperley
TemperleyŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy San Martin Tucuman

Streaki - San Martin Tucuman

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Martin Tucuman — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • San Martin Tucuman — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • San Martin Tucuman — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • San Martin Tucuman — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • San Martin Tucuman — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • San Martin Tucuman — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • San Martin Tucuman — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • San Martin Tucuman — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • San Martin Tucuman — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • San Martin Tucuman — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • San Martin Tucuman — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • San Martin Tucuman — powyżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • San Martin Tucuman — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • San Martin Tucuman — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Temperley

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Temperley — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Temperley — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Temperley — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Temperley — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Temperley — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Temperley — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Temperley — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Temperley — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Temperley — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - San Martin Tucuman

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Martin Tucuman — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — powyżej 3.5 spalonych w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — powyżej 6.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martin Tucuman — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Temperley

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Temperley — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 1.5 spalonych w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb San Martin TucumanSan Martin Tucuman12Herb TemperleyTemperley
20.06Herb TemperleyTemperley11Herb San Martin TucumanSan Martin Tucuman
08.07Herb TemperleyTemperley10Herb San Martin TucumanSan Martin Tucuman
05.03Herb San Martin TucumanSan Martin Tucuman11Herb TemperleyTemperley
12.02Herb TemperleyTemperley12Herb San Martin TucumanSan Martin Tucuman
19.10Herb San Martin TucumanSan Martin Tucuman21Herb TemperleyTemperley
23.06Herb TemperleyTemperley01Herb San Martin TucumanSan Martin Tucuman

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Temperley jest o 33% lepsza niż San Martin Tucuman pod względem odsetku wygranych meczów.

San Martin TucumanDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.70
1.60
1.65
Strzelone
1.20
0.60
0.90
Stracone
0.50
1.00
0.75
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
TemperleyDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
1.00
1.90
Strzelone
1.60
0.50
1.05
Stracone
1.20
0.50
0.85
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
20%
50%
35%

Ostatnie 10 meczów

San Martin Tucuman jest o +140% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
San Martin Tucuman u siebie
0.50 gola/mecz
Temperley na wyjeździe

Progi bramkowe

San Martin TucumanTemperley
Over 0.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 1.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 2.5
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Temperley notuje o 19% wyższy wynik niż San Martin Tucuman pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSan Martin TucumanTemperley
Match Cards AVG
5.90 (40/40)
5.40 (20/20)
6.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Cards
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Cards
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 7.5 Cards
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Total Cards
236
108
128
Highest in a Match
12
10
12
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSan Martin TucumanTemperley
Under 0.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 1.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 2.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 3.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ferro Carril Oeste271656531.96
2Deportivo Moron271476491.81
3Tristan Suarez261394481.85
4Temperley2712105461.70
5Gimnasia Jujuy271377461.70
6Colon Santa Fe271296451.67
7Almirante Brown271287441.63
8Deportivo Madryn2711106431.59
9Godoy Cruz271278431.59
10Atlanta2713311421.56
11Midland261187411.58
12Gimnasia Y Tiro271188411.52
13Atletico DE Rafaela271098391.44
14Deportivo Maipu2711511381.41
15San Martin S.J.261088381.46
16Ciudad de Bolívar279117381.41
17San Martin Tucuman278127361.33
18CA Estudiantes27999361.33
19Racing Cordoba279810351.30
20Los Andes268108341.31
21Colegiales269710341.31
22Almagro279711341.26
23Quilmes278811321.19
24Atletico Mitre276129301.11
25Agropecuario277911301.11
26Chaco For Ever277812291.07
27Nueva Chicago277812291.07
28Central Norte2761110291.07
29San Miguel2761110291.07
30Patronato275139281.04
31All Boys275139281.04
32Chacarita Juniors277614271.00
33San Telmo276912271.00
34Defensores De Belgrano2651110261.00
35Acassuso275814230.85