Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy San Miguel
Streaki - San Miguel
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- San Miguel — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- San Miguel — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- San Miguel — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- San Miguel — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- San Miguel — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- San Miguel — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- San Miguel — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Acassuso
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Acassuso — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Acassuso — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Acassuso — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Acassuso — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Acassuso — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Acassuso — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Acassuso — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Acassuso — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - San Miguel
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 San Miguel — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 San Miguel — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 San Miguel — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Acassuso
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Acassuso — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Acassuso — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Acassuso — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Acassuso — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Acassuso — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. San Miguel jest o 25% lepsza niż Acassuso pod względem odsetku wygranych meczów.
| San Miguel | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.10 | 1.90 |
Strzelone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
Stracone | 0.80 | 1.30 | 1.05 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Acassuso | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 0% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Strzelone | 0.80 | 0.40 | 0.60 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 10% | 30% | 20% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 60% | 70% | 65% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.07.2026Lvs Ferro Carril Oeste0-1
- 05.07.2026Dvs Central Norte1-1
- 20.06.2026Wvs Acassuso2-0
- 14.06.2026Dvs Deportivo Madryn2-2
- 06.06.2026Dvs Defensores De Belgrano0-0
- 31.05.2026Dvs Ciudad de Bolívar1-1
- 23.05.2026Wvs Almirante Brown1-0
- 17.05.2026Lvs Atletico Mitre0-4
- 09.05.2026Dvs CA Estudiantes1-1
- 30.04.2026Dvs All Boys1-1
- 12.07.2026Lvs Racing Cordoba2-3
- 05.07.2026Dvs Chaco For Ever1-1
- 20.06.2026Lvs San Miguel0-2
- 14.06.2026Lvs Ferro Carril Oeste1-2
- 06.06.2026Wvs Central Norte2-1
- 31.05.2026Dvs Deportivo Madryn0-0
- 24.05.2026Wvs Defensores De Belgrano1-0
- 16.05.2026Lvs Ciudad de Bolívar0-1
- 10.05.2026Dvs Almirante Brown0-0
- 03.05.2026Lvs Atletico Mitre0-2
Progi bramkowe
| San Miguel | Acassuso | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| San Miguel | Acassuso | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| San Miguel | Acassuso | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | San Miguel | Acassuso | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

