Football Stats
Herb Temperley
TemperleyŚr. pkt/mecz 1.80
Argentyna / Primera Nacional2 sierpnia 2026 20:30
Herb Gimnasia Y Tiro
Gimnasia Y TiroŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Temperley

1W — Temperley2D2W — Gimnasia Y Tiro

Streaki - Temperley

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Temperley — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Temperley — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Temperley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Temperley — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Temperley — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Temperley — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Temperley — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Temperley — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Gimnasia Y Tiro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gimnasia Y Tiro — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gimnasia Y Tiro — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia Y Tiro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia Y Tiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia Y Tiro — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Temperley

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Temperley — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 1.5 spalonych w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Gimnasia Y Tiro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Y Tiro — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Y Tiro — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Y Tiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb TemperleyTemperley12Herb Gimnasia Y TiroGimnasia Y Tiro
15.03Herb Gimnasia Y TiroGimnasia Y Tiro00Herb TemperleyTemperley
11.10Herb Gimnasia Y TiroGimnasia Y Tiro20Herb TemperleyTemperley
05.10Herb TemperleyTemperley11Herb Gimnasia Y TiroGimnasia Y Tiro
17.05Herb Gimnasia Y TiroGimnasia Y Tiro02Herb TemperleyTemperley

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Temperley jest o 80% lepsza niż Gimnasia Y Tiro pod względem odsetku wygranych meczów.

TemperleyDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
1.20
2.00
Strzelone
1.60
0.70
1.15
Stracone
1.20
0.50
0.85
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Gimnasia Y TiroDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.70
2.10
1.90
Strzelone
0.90
0.70
0.80
Stracone
0.80
1.40
1.10
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
50%
35%

Ostatnie 10 meczów

Temperley jest o +129% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Temperley u siebie
0.70 gola/mecz
Gimnasia Y Tiro na wyjeździe

Progi bramkowe

TemperleyGimnasia Y Tiro
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemTemperleyGimnasia Y Tiro
Match Cards AVG
6.40 (20/20)
6.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 7.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Total Cards
128
128
Highest in a Match
12
12
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTemperleyGimnasia Y Tiro
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 2.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 3.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Primera Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ferro Carril Oeste271656531.96
2Deportivo Moron271476491.81
3Tristan Suarez261394481.85
4Temperley2712105461.70
5Gimnasia Jujuy271377461.70
6Colon Santa Fe271296451.67
7Almirante Brown271287441.63
8Deportivo Madryn2711106431.59
9Godoy Cruz271278431.59
10Atlanta2713311421.56
11Midland261187411.58
12Gimnasia Y Tiro271188411.52
13Atletico DE Rafaela271098391.44
14Deportivo Maipu2711511381.41
15San Martin S.J.261088381.46
16Ciudad de Bolívar279117381.41
17San Martin Tucuman278127361.33
18CA Estudiantes27999361.33
19Racing Cordoba279810351.30
20Los Andes268108341.31
21Colegiales269710341.31
22Almagro279711341.26
23Quilmes278811321.19
24Atletico Mitre276129301.11
25Agropecuario277911301.11
26Chaco For Ever277812291.07
27Nueva Chicago277812291.07
28Central Norte2761110291.07
29San Miguel2761110291.07
30Patronato275139281.04
31All Boys275139281.04
32Chacarita Juniors277614271.00
33San Telmo276912271.00
34Defensores De Belgrano2651110261.00
35Acassuso275814230.85