Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Gimnasia Jujuy
Streaki - Gimnasia Jujuy
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gimnasia Jujuy — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Gimnasia Jujuy — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Gimnasia Jujuy — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Gimnasia Jujuy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gimnasia Jujuy — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Gimnasia Jujuy — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Gimnasia Jujuy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gimnasia Jujuy — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
Streaki - Tristan Suarez
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tristan Suarez — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Tristan Suarez — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Tristan Suarez — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Tristan Suarez — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Tristan Suarez — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tristan Suarez — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tristan Suarez — poniżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Gimnasia Jujuy
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gimnasia Jujuy — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Jujuy — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Jujuy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Jujuy — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Tristan Suarez
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tristan Suarez — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tristan Suarez — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tristan Suarez — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tristan Suarez — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Tristan Suarez — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tristan Suarez — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tristan Suarez — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Tristan Suarez — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gimnasia Jujuy jest o 10% lepsza niż Tristan Suarez pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gimnasia Jujuy | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 30% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.40 | 2.60 |
Strzelone | 2.20 | 1.00 | 1.60 |
Stracone | 0.60 | 1.40 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
| Tristan Suarez | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.60 | 1.65 |
Strzelone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
Stracone | 0.60 | 0.60 | 0.60 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.08.2026Lvs Quilmes0-2
- 01.08.2026Lvs Colegiales1-2
- 26.07.2026Wvs Club Atlético Güemes2-1
- 12.07.2026Dvs Chacarita Juniors1-1
- 05.07.2026Dvs Midland1-1
- 21.06.2026Wvs Club Atlético Güemes3-1
- 17.06.2026Wvs Nueva Chicago4-0
- 13.06.2026Wvs San Martin S.J.2-1
- 06.06.2026Lvs Atlanta0-3
- 24.05.2026Dvs Gimnasia Y Tiro1-1
- 03.08.2026Wvs Club Atlético Güemes3-1
- 25.07.2026Wvs Chacarita Juniors1-0
- 11.07.2026Wvs Nueva Chicago1-0
- 04.07.2026Lvs Temperley0-1
- 21.06.2026Dvs Chacarita Juniors0-0
- 14.06.2026Wvs Deportivo Maipu1-0
- 06.06.2026Dvs Almagro0-0
- 31.05.2026Dvs Patronato1-1
- 23.05.2026Dvs Colegiales0-0
- 17.05.2026Wvs Quilmes1-0
Progi bramkowe
| Gimnasia Jujuy | Tristan Suarez | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
| Gimnasia Jujuy | Tristan Suarez | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
| Gimnasia Jujuy | Tristan Suarez | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gimnasia Jujuy | Tristan Suarez | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 15% (3/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

