Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Gimnasia Y Tiro
Streaki - Gimnasia Y Tiro
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gimnasia Y Tiro — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gimnasia Y Tiro — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gimnasia Y Tiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Nueva Chicago
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nueva Chicago — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nueva Chicago — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nueva Chicago — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nueva Chicago — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nueva Chicago — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nueva Chicago — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
Serie - Gimnasia Y Tiro
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gimnasia Y Tiro — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Y Tiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Nueva Chicago
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nueva Chicago — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Nueva Chicago — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Nueva Chicago — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Nueva Chicago — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gimnasia Y Tiro jest o 20% lepsza niż Nueva Chicago pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gimnasia Y Tiro | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.10 | 1.90 |
Strzelone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
Stracone | 0.80 | 1.20 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Nueva Chicago | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
Strzelone | 1.10 | 0.50 | 0.80 |
Stracone | 0.70 | 1.30 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 70% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.08.2026Wvs Almagro2-0
- 02.08.2026Wvs Temperley2-1
- 26.07.2026Wvs Deportivo Maipu1-0
- 12.07.2026Dvs Patronato1-1
- 04.07.2026Wvs Colegiales2-1
- 21.06.2026Dvs Deportivo Maipu0-0
- 13.06.2026Lvs Quilmes0-1
- 06.06.2026Wvs Midland1-0
- 31.05.2026Dvs Atlanta1-1
- 24.05.2026Dvs Gimnasia Jujuy1-1
- 01.08.2026Wvs San Martin Tucuman2-1
- 25.07.2026Lvs Atletico DE Rafaela0-1
- 17.07.2026Dvs Agropecuario1-1
- 11.07.2026Lvs Tristan Suarez0-1
- 04.07.2026Wvs Club Atlético Güemes2-0
- 23.06.2026Dvs Atletico DE Rafaela0-0
- 17.06.2026Lvs Gimnasia Jujuy0-4
- 13.06.2026Wvs Chacarita Juniors2-0
- 06.06.2026Lvs San Martin S.J.0-1
- 23.05.2026Dvs Temperley1-1
Progi bramkowe
| Gimnasia Y Tiro | Nueva Chicago | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Gimnasia Y Tiro | Nueva Chicago | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Gimnasia Y Tiro | Nueva Chicago | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gimnasia Y Tiro | Nueva Chicago | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

