Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Acassuso
Streaki - Acassuso
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Acassuso — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Acassuso — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Acassuso — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
Streaki - Midland
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Midland — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Midland — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Midland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Midland — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Midland — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Midland — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Acassuso
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Midland
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Midland — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Midland — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Midland — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Midland — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Midland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Midland jest o 200% lepsza niż Acassuso pod względem odsetku wygranych meczów.
| Acassuso | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
Strzelone | 0.70 | 0.50 | 0.60 |
Stracone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 60% | 60% | 60% |
| Midland | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.90 | 1.85 |
Strzelone | 1.30 | 0.90 | 1.10 |
Stracone | 0.50 | 1.00 | 0.75 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Lvs Deportivo Moron1-4
- 01.08.2026Dvs Colon Santa Fe1-1
- 26.07.2026Dvs San Miguel0-0
- 12.07.2026Lvs Racing Cordoba2-3
- 05.07.2026Dvs Chaco For Ever1-1
- 20.06.2026Lvs San Miguel0-2
- 14.06.2026Lvs Ferro Carril Oeste1-2
- 06.06.2026Wvs Central Norte2-1
- 31.05.2026Dvs Deportivo Madryn0-0
- 24.05.2026Wvs Defensores De Belgrano1-0
- 07.08.2026Wvs Deportivo Maipu2-0
- 01.08.2026Dvs Almagro1-1
- 26.07.2026Wvs Patronato1-0
- 12.07.2026Wvs Quilmes1-0
- 05.07.2026Dvs Gimnasia Jujuy1-1
- 21.06.2026Dvs Patronato1-1
- 13.06.2026Lvs Atlanta1-2
- 06.06.2026Lvs Gimnasia Y Tiro0-1
- 31.05.2026Wvs San Martin Tucuman2-0
- 23.05.2026Lvs Atletico DE Rafaela0-1
Progi bramkowe
| Acassuso | Midland | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
| Acassuso | Midland | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
| Acassuso | Midland | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Acassuso | Midland | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

