Football Stats
Herb Almagro
AlmagroŚr. pkt/mecz 1.30
Argentyna / Primera Nacional6 września 2026 20:30
Herb Gimnasia Jujuy
Gimnasia JujuyŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Almagro

4W — Almagro3D1W — Gimnasia Jujuy

Streaki - Almagro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Almagro — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Almagro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Almagro — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Almagro — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Almagro — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Almagro — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Almagro — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Almagro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Almagro — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Almagro — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Gimnasia Jujuy

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gimnasia Jujuy — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Gimnasia Jujuy — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gimnasia Jujuy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gimnasia Jujuy — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gimnasia Jujuy — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gimnasia Jujuy — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Gimnasia Jujuy — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Almagro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Almagro — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Almagro — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Almagro — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Gimnasia Jujuy

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gimnasia Jujuy — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Jujuy — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Jujuy — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Jujuy — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Jujuy — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Jujuy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia Jujuy — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.04Herb Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy61Herb AlmagroAlmagro
23.07Herb AlmagroAlmagro20Herb Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy
01.08Herb AlmagroAlmagro22Herb Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy
20.03Herb Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy12Herb AlmagroAlmagro
28.11Herb AlmagroAlmagro10Herb Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy
16.11Herb Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy00Herb AlmagroAlmagro
24.03Herb Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy01Herb AlmagroAlmagro
03.02Herb AlmagroAlmagro00Herb Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gimnasia Jujuy jest o 14% lepsza niż Almagro pod względem odsetku wygranych meczów.

AlmagroDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.80
2.40
2.10
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
0.80
1.60
1.20
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Gimnasia JujuyDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
2.70
2.70
Strzelone
1.90
1.10
1.50
Stracone
0.80
1.60
1.20
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Gimnasia Jujuy jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Almagro u siebie
1.10 gola/mecz
Gimnasia Jujuy na wyjeździe

Progi bramkowe

AlmagroGimnasia Jujuy
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
25% (5/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAlmagroGimnasia Jujuy
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Under 2.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Primera Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ferro Carril Oeste271656531.96
2Deportivo Moron271476491.81
3Tristan Suarez261394481.85
4Temperley2712105461.70
5Gimnasia Jujuy271377461.70
6Colon Santa Fe271296451.67
7Almirante Brown271287441.63
8Deportivo Madryn2711106431.59
9Godoy Cruz271278431.59
10Atlanta2713311421.56
11Midland261187411.58
12Gimnasia Y Tiro271188411.52
13Atletico DE Rafaela271098391.44
14Deportivo Maipu2711511381.41
15San Martin S.J.261088381.46
16Ciudad de Bolívar279117381.41
17San Martin Tucuman278127361.33
18CA Estudiantes27999361.33
19Racing Cordoba279810351.30
20Los Andes268108341.31
21Colegiales269710341.31
22Almagro279711341.26
23Quilmes278811321.19
24Atletico Mitre276129301.11
25Agropecuario277911301.11
26Chaco For Ever277812291.07
27Nueva Chicago277812291.07
28Central Norte2761110291.07
29San Miguel2761110291.07
30Patronato275139281.04
31All Boys275139281.04
32Chacarita Juniors277614271.00
33San Telmo276912271.00
34Defensores De Belgrano2651110261.00
35Acassuso275814230.85