Football Stats
Herb Chaco For Ever
Chaco For EverŚr. pkt/mecz 1.35
Argentyna / Primera Nacional6 września 2026 21:00
Herb CA Estudiantes
CA EstudiantesŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Chaco For Ever

Streaki - Chaco For Ever

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chaco For Ever — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Chaco For Ever — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Chaco For Ever — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Chaco For Ever — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Chaco For Ever — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Chaco For Ever — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - CA Estudiantes

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CA Estudiantes — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CA Estudiantes — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CA Estudiantes — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CA Estudiantes — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CA Estudiantes — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CA Estudiantes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CA Estudiantes — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Chaco For Ever

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chaco For Ever — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaco For Ever — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaco For Ever — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chaco For Ever — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - CA Estudiantes

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CA Estudiantes — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CA Estudiantes — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CA Estudiantes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CA Estudiantes — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.04Herb CA EstudiantesCA Estudiantes00Herb Chaco For EverChaco For Ever
14.06Herb CA EstudiantesCA Estudiantes12Herb Chaco For EverChaco For Ever
08.02Herb Chaco For EverChaco For Ever01Herb CA EstudiantesCA Estudiantes
23.09Herb Chaco For EverChaco For Ever21Herb CA EstudiantesCA Estudiantes
16.05Herb CA EstudiantesCA Estudiantes30Herb Chaco For EverChaco For Ever
15.10Herb CA EstudiantesCA Estudiantes30Herb Chaco For EverChaco For Ever
18.09Herb Chaco For EverChaco For Ever00Herb CA EstudiantesCA Estudiantes

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CA Estudiantes jest o 14% lepsza niż Chaco For Ever pod względem odsetku wygranych meczów.

Chaco For EverDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
1.40
1.70
Strzelone
1.30
0.60
0.95
Stracone
0.70
0.80
0.75
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
60%
35%
CA EstudiantesDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
1.70
2.00
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
0.90
0.70
0.80
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Chaco For Ever jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Chaco For Ever u siebie
1.00 gola/mecz
CA Estudiantes na wyjeździe

Progi bramkowe

Chaco For EverCA Estudiantes
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemChaco For EverCA Estudiantes
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 2.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 3.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ferro Carril Oeste271656531.96
2Deportivo Moron271476491.81
3Tristan Suarez261394481.85
4Temperley2712105461.70
5Gimnasia Jujuy271377461.70
6Colon Santa Fe271296451.67
7Almirante Brown271287441.63
8Deportivo Madryn2711106431.59
9Godoy Cruz271278431.59
10Atlanta2713311421.56
11Midland261187411.58
12Gimnasia Y Tiro271188411.52
13Atletico DE Rafaela271098391.44
14Deportivo Maipu2711511381.41
15San Martin S.J.261088381.46
16Ciudad de Bolívar279117381.41
17San Martin Tucuman278127361.33
18CA Estudiantes27999361.33
19Racing Cordoba279810351.30
20Los Andes268108341.31
21Colegiales269710341.31
22Almagro279711341.26
23Quilmes278811321.19
24Atletico Mitre276129301.11
25Agropecuario277911301.11
26Chaco For Ever277812291.07
27Nueva Chicago277812291.07
28Central Norte2761110291.07
29San Miguel2761110291.07
30Patronato275139281.04
31All Boys275139281.04
32Chacarita Juniors277614271.00
33San Telmo276912271.00
34Defensores De Belgrano2651110261.00
35Acassuso275814230.85