Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy San Martin S.J.
Streaki - San Martin S.J.
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- San Martin S.J. — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- San Martin S.J. — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- San Martin S.J. — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- San Martin S.J. — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- San Martin S.J. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- San Martin S.J. — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- San Martin S.J. — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- San Martin S.J. — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- San Martin S.J. — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- San Martin S.J. — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- San Martin S.J. — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- San Martin S.J. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- San Martin S.J. — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- San Martin S.J. — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- San Martin S.J. — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Midland
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Midland — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Midland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Midland — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Midland — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - San Martin S.J.
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 San Martin S.J. — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin S.J. — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin S.J. — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin S.J. — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 25 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin S.J. — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin S.J. — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin S.J. — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin S.J. — powyżej 2.5 kartek w 25 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin S.J. — powyżej 2.5 kartek łącznie w 25 meczach z rzędu
- 🔥 San Martin S.J. — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - Midland
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Midland — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Midland — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Midland — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Midland — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Midland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 20 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| San Martin S.J. | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.00 | 1.95 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 0.70 | 1.00 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Midland | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.10 | 2.00 |
Strzelone | 1.40 | 1.00 | 1.20 |
Stracone | 0.50 | 1.10 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Atlanta1-0
- 22.08.2026Wvs Gimnasia Y Tiro3-1
- 16.08.2026Dvs Racing Cordoba0-0
- 09.08.2026Dvs San Martin Tucuman1-1
- 01.08.2026Dvs Atletico DE Rafaela1-1
- 26.07.2026Lvs Agropecuario1-2
- 12.07.2026Wvs Club Atlético Güemes2-0
- 05.07.2026Lvs Chacarita Juniors0-1
- 20.06.2026Wvs Agropecuario2-0
- 13.06.2026Lvs Gimnasia Jujuy1-2
- 29.08.2026Wvs Nueva Chicago2-0
- 23.08.2026Lvs Temperley1-2
- 14.08.2026Dvs Acassuso1-1
- 07.08.2026Wvs Deportivo Maipu2-0
- 01.08.2026Dvs Almagro1-1
- 26.07.2026Wvs Patronato1-0
- 12.07.2026Wvs Quilmes1-0
- 05.07.2026Dvs Gimnasia Jujuy1-1
- 21.06.2026Dvs Patronato1-1
- 13.06.2026Lvs Atlanta1-2
Progi bramkowe
| San Martin S.J. | Midland | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
| San Martin S.J. | Midland | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
| San Martin S.J. | Midland | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | San Martin S.J. | Midland | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.85 (20/20) | 5.85 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 3.5 Cards | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 4.5 Cards | 70% (14/20) | 70% (14/20) | — |
Over 5.5 Cards | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 6.5 Cards | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 7.5 Cards | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Total Cards | 117 | 117 | — |
Highest in a Match | 14 | 14 | — |
Lowest in a Match | 3 | 3 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | San Martin S.J. | Midland | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

