Football Stats
Herb Patronato
PatronatoŚr. pkt/mecz 1.10
Argentyna / Primera Nacional12 września 2026 22:00
Herb Temperley
TemperleyŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Patronato

2W — Patronato1D1W — Temperley

Streaki - Patronato

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Patronato — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Patronato — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Patronato — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Patronato — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Patronato — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Patronato — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Patronato — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Patronato — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Patronato — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Patronato — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Patronato — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Patronato — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Patronato — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Patronato — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Temperley

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Temperley — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Temperley — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Temperley — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Temperley — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Temperley — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Temperley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Temperley — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Temperley — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Temperley — powyżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Patronato

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Patronato — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patronato — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Patronato — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Patronato — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patronato — powyżej 2.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Patronato — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patronato — powyżej 2.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Patronato — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patronato — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Temperley

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Temperley — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 1.5 spalonych w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Temperley — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.04Herb TemperleyTemperley00Herb PatronatoPatronato
23.09Herb TemperleyTemperley31Herb PatronatoPatronato
13.05Herb PatronatoPatronato31Herb TemperleyTemperley
06.05Herb TemperleyTemperley12Herb PatronatoPatronato

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Temperley jest o 125% lepsza niż Patronato pod względem odsetku wygranych meczów.

PatronatoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.50
1.80
2.15
Strzelone
1.40
0.60
1.00
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
TemperleyDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
1.30
2.00
Strzelone
1.60
0.70
1.15
Stracone
1.10
0.60
0.85
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Patronato jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Patronato u siebie
0.70 gola/mecz
Temperley na wyjeździe

Progi bramkowe

PatronatoTemperley
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 2.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 3.5
20% (2/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Temperley notuje o 20% wyższy wynik niż Patronato pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPatronatoTemperley
Match Cards AVG
5.88 (40/40)
5.35 (20/20)
6.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Cards
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Cards
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Total Cards
235
107
128
Highest in a Match
12
12
12
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPatronatoTemperley
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 2.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 3.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Primera Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ferro Carril Oeste271656531.96
2Deportivo Moron271476491.81
3Tristan Suarez261394481.85
4Temperley2712105461.70
5Gimnasia Jujuy271377461.70
6Colon Santa Fe271296451.67
7Almirante Brown271287441.63
8Deportivo Madryn2711106431.59
9Godoy Cruz271278431.59
10Atlanta2713311421.56
11Midland261187411.58
12Gimnasia Y Tiro271188411.52
13Atletico DE Rafaela271098391.44
14Deportivo Maipu2711511381.41
15San Martin S.J.261088381.46
16Ciudad de Bolívar279117381.41
17San Martin Tucuman278127361.33
18CA Estudiantes27999361.33
19Racing Cordoba279810351.30
20Los Andes268108341.31
21Colegiales269710341.31
22Almagro279711341.26
23Quilmes278811321.19
24Atletico Mitre276129301.11
25Agropecuario277911301.11
26Chaco For Ever277812291.07
27Nueva Chicago277812291.07
28Central Norte2761110291.07
29San Miguel2761110291.07
30Patronato275139281.04
31All Boys275139281.04
32Chacarita Juniors277614271.00
33San Telmo276912271.00
34Defensores De Belgrano2651110261.00
35Acassuso275814230.85