Football Stats
Herb San Miguel
San MiguelŚr. pkt/mecz 0.95
Argentyna / Primera Nacional19 września 2026 22:00
Herb All Boys
All BoysŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy San Miguel

2W — San Miguel4D1W — All Boys

Streaki - San Miguel

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Miguel — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • San Miguel — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • San Miguel — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • San Miguel — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • San Miguel — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • San Miguel — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - All Boys

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • All Boys — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • All Boys — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • All Boys — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • All Boys — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • All Boys — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • All Boys — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • All Boys — remisuje 1. połowę (14/20, 70%)
  • All Boys — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - San Miguel

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Miguel — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Miguel — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Miguel — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Miguel — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Miguel — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 San Miguel — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - All Boys

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 All Boys — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 All Boys — poniżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 All Boys — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.04Herb All BoysAll Boys11Herb San MiguelSan Miguel
19.07Herb San MiguelSan Miguel10Herb All BoysAll Boys
15.03Herb All BoysAll Boys21Herb San MiguelSan Miguel
17.08Herb San MiguelSan Miguel21Herb All BoysAll Boys
31.03Herb All BoysAll Boys00Herb San MiguelSan Miguel
25.01Herb All BoysAll Boys11Herb San MiguelSan Miguel
18.08Herb San MiguelSan Miguel00Herb All BoysAll Boys

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. San Miguel jest o 33% lepsza niż All Boys pod względem odsetku wygranych meczów.

San MiguelDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.70
2.40
2.05
Strzelone
0.80
0.80
0.80
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
All BoysDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.00
2.10
1.55
Strzelone
0.60
0.50
0.55
Stracone
0.40
1.60
1.00
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
40%
60%
50%

Ostatnie 10 meczów

San Miguel jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
San Miguel u siebie
0.50 gola/mecz
All Boys na wyjeździe

Progi bramkowe

San MiguelAll Boys
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSan MiguelAll Boys
Under 0.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 1.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 2.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 3.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ferro Carril Oeste281666541.93
2Deportivo Moron271476491.81
3Tristan Suarez261394481.85
4Temperley2712105461.70
5Gimnasia Jujuy271377461.70
6Colon Santa Fe271296451.67
7Almirante Brown271287441.63
8Deportivo Madryn2711106431.59
9Godoy Cruz271278431.59
10Atlanta2713311421.56
11Midland271188411.52
12Gimnasia Y Tiro271188411.52
13Atletico DE Rafaela271098391.44
14Deportivo Maipu2711511381.41
15San Martin S.J.261088381.46
16Ciudad de Bolívar279117381.41
17Colegiales2710710371.37
18San Martin Tucuman278127361.33
19CA Estudiantes27999361.33
20Racing Cordoba289811351.25
21Los Andes268108341.31
22Almagro279711341.26
23Quilmes278811321.19
24Atletico Mitre286139311.11
25Agropecuario277911301.11
26Chaco For Ever277812291.07
27Defensores De Belgrano2761110291.07
28Nueva Chicago277812291.07
29Central Norte2761110291.07
30San Miguel2761110291.07
31Patronato275139281.04
32All Boys275139281.04
33Chacarita Juniors277614271.00
34San Telmo276912271.00
35Acassuso275814230.85