Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Union La Calera
Streaki - Union La Calera
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Union La Calera — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Union La Calera — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Union La Calera — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Union La Calera — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Union La Calera — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Union La Calera — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Union La Calera — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Union La Calera — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (11/15, 73%)
- Union La Calera — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Union La Calera — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Union La Calera — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Union La Calera — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Union La Calera — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Everton de Vina
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Everton de Vina — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Everton de Vina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Everton de Vina — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Everton de Vina — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Everton de Vina — powyżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Everton de Vina — powyżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Everton de Vina — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (13/15, 87%)
- Everton de Vina — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Everton de Vina — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Everton de Vina — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Everton de Vina — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Everton de Vina — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Everton de Vina — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Union La Calera
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Union La Calera — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Serie - Everton de Vina
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Everton de Vina — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Everton de Vina — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Everton de Vina — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Everton de Vina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Everton de Vina — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Everton de Vina — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Everton de Vina — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Everton de Vina — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Everton de Vina jest o 20% lepsza niż Union La Calera pod względem odsetku wygranych meczów.
| Union La Calera | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.60 | 2.75 |
Strzelone | 1.50 | 0.60 | 1.05 |
Stracone | 1.40 | 2.00 | 1.70 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 54% | 48% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 12.63 | 8.43 | 10.67 |
Śr. faule/mecz | 9.38 | 8.86 | 9.13 |
| Everton de Vina | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.40 | 1.95 |
Strzelone | 0.60 | 1.20 | 0.90 |
Stracone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 60% | 50% | 55% |
Posiadanie piłki | 50% | 44% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 12.88 | 10.14 | 11.60 |
Śr. faule/mecz | 10.88 | 11.43 | 11.13 |
Ostatnie 10 meczów
- 14.06.2026Dvs Universidad de Chile2-2
- 30.05.2026Dvs Universidad de Concepcion0-0
- 24.05.2026Lvs Palestino1-2
- 17.05.2026Lvs Huachipato1-3
- 24.04.2026Lvs Coquimbo Unido1-2
- 21.04.2026Wvs U. Catolica2-1
- 14.04.2026Wvs Concepción1-0
- 04.04.2026Lvs Deportes Limache0-4
- 16.03.2026Dvs O'Higgins3-3
- 06.03.2026Lvs D. La Serena0-3
- 13.06.2026Lvs Palestino1-2
- 31.05.2026Wvs O'Higgins3-2
- 22.05.2026Dvs Coquimbo Unido1-1
- 18.05.2026Wvs Concepción2-0
- 26.04.2026Wvs Cobresal3-1
- 18.04.2026Dvs Universidad de Chile0-0
- 11.04.2026Lvs D. La Serena0-1
- 04.04.2026Dvs Nublense0-0
- 14.03.2026Dvs U. Catolica2-2
- 07.03.2026Wvs Deportes Limache1-0
Progi bramkowe
| Union La Calera | Everton de Vina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Union La Calera | Everton de Vina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Union La Calera | Everton de Vina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Union La Calera | Everton de Vina | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.13 (30/40) | 10.00 (15/20) | 10.27 (15/20) |
Over 6.5 Corners | 90% (27/30) | 93% (14/15) | 87% (13/15) |
Over 7.5 Corners | 80% (24/30) | 87% (13/15) | 73% (11/15) |
Over 8.5 Corners | 70% (21/30) | 73% (11/15) | 67% (10/15) |
Over 9.5 Corners | 53% (16/30) | 53% (8/15) | 53% (8/15) |
Over 10.5 Corners | 33% (10/30) | 27% (4/15) | 40% (6/15) |
Over 11.5 Corners | 33% (10/30) | 27% (4/15) | 40% (6/15) |
Over 12.5 Corners | 20% (6/30) | 20% (3/15) | 20% (3/15) |
Over 13.5 Corners | 10% (3/30) | 7% (1/15) | 13% (2/15) |
Over 14.5 Corners | 10% (3/30) | 7% (1/15) | 13% (2/15) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Union La Calera | Everton de Vina | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.20 | 5.53 | 4.87 |
More Corners Than Opponent | 40% (12/30) | 53% (8/15) | 27% (4/15) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (25/30) | 93% (14/15) | 73% (11/15) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (21/30) | 73% (11/15) | 67% (10/15) |
Over 4.5 Corners Earned | 53% (16/30) | 60% (9/15) | 47% (7/15) |
Over 5.5 Corners Earned | 37% (11/30) | 40% (6/15) | 33% (5/15) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (6/30) | 27% (4/15) | 13% (2/15) |
Over 7.5 Corners Earned | 17% (5/30) | 20% (3/15) | 13% (2/15) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (4/30) | 13% (2/15) | 13% (2/15) |
Corners Earned | 156 | 83 | 73 |
| Ogółem | Union La Calera | Everton de Vina | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.93 | 4.47 | 5.40 |
More Corners Than Opponent | 40% (12/30) | 53% (8/15) | 27% (4/15) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (24/30) | 73% (11/15) | 87% (13/15) |
Over 3.5 Corners Against | 77% (23/30) | 67% (10/15) | 87% (13/15) |
Over 4.5 Corners Against | 47% (14/30) | 40% (6/15) | 53% (8/15) |
Over 5.5 Corners Against | 37% (11/30) | 33% (5/15) | 40% (6/15) |
Over 6.5 Corners Against | 27% (8/30) | 13% (2/15) | 40% (6/15) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (6/30) | 13% (2/15) | 27% (4/15) |
Over 8.5 Corners Against | 7% (2/30) | 7% (1/15) | 7% (1/15) |
Corners Against | 148 | 67 | 81 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Union La Calera | Everton de Vina | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.13 (30/30) | 6.20 (15/15) | 6.07 (15/15) |
Over 0.5 Cards | 100% (30/30) | 100% (15/15) | 100% (15/15) |
Over 1.5 Cards | 100% (30/30) | 100% (15/15) | 100% (15/15) |
Over 2.5 Cards | 97% (29/30) | 93% (14/15) | 100% (15/15) |
Over 3.5 Cards | 93% (28/30) | 93% (14/15) | 93% (14/15) |
Over 4.5 Cards | 87% (26/30) | 80% (12/15) | 93% (14/15) |
Over 5.5 Cards | 60% (18/30) | 60% (9/15) | 60% (9/15) |
Over 6.5 Cards | 37% (11/30) | 47% (7/15) | 27% (4/15) |
Over 7.5 Cards | 27% (8/30) | 33% (5/15) | 20% (3/15) |
Total Cards | 184 | 93 | 91 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 9 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Union La Calera | Everton de Vina | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

