Football Stats
Herb Concepción
ConcepciónŚr. pkt/mecz 1.05
Chile / Primera División2 sierpnia 2026 18:30
Herb U. Catolica
U. CatolicaŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Concepción

1W — Concepción0D1W — U. Catolica

Streaki - Concepción

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Concepción — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Concepción — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Concepción — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Concepción — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Concepción — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Concepción — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Concepción — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Concepción — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Concepción — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Concepción — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Concepción — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Concepción — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (12/16, 75%)
  • Concepción — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Concepción — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Concepción — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Concepción — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - U. Catolica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • U. Catolica — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • U. Catolica — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • U. Catolica — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • U. Catolica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • U. Catolica — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • U. Catolica — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • U. Catolica — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • U. Catolica — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • U. Catolica — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • U. Catolica — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • U. Catolica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • U. Catolica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (12/16, 75%)
  • U. Catolica — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • U. Catolica — powyżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • U. Catolica — powyżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Concepción

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Concepción — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Concepción — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Concepción — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Concepción — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Concepción — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Concepción — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Concepción — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Concepción — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - U. Catolica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 U. Catolica — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb ConcepciónConcepción30Herb U. CatolicaU. Catolica
08.02Herb U. CatolicaU. Catolica20Herb ConcepciónConcepción

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. U. Catolica jest o 83% lepsza niż Concepción pod względem odsetku wygranych meczów.

ConcepciónDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
2.60
2.70
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.50
1.70
1.60
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
49%
46%
47%
Śr. strzały/mecz
14.63
11.13
12.88
Śr. faule/mecz
10.75
9.75
10.25
U. CatolicaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
4.10
2.70
3.40
Strzelone
2.70
1.60
2.15
Stracone
1.40
1.10
1.25
BTTS %
90%
40%
65%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
55%
57%
56%
Śr. strzały/mecz
14.25
12.88
13.56
Śr. faule/mecz
11.00
11.38
11.19

Ostatnie 10 meczów

U. Catolica jest o +23% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Concepción u siebie
1.60 gola/mecz
U. Catolica na wyjeździe

Progi bramkowe

ConcepciónU. Catolica
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemConcepciónU. Catolica
Match Corners AVG
9.28 (32/40)
9.19 (16/20)
9.38 (16/20)
Over 6.5 Corners
81% (26/32)
75% (12/16)
88% (14/16)
Over 7.5 Corners
78% (25/32)
75% (12/16)
81% (13/16)
Over 8.5 Corners
63% (20/32)
56% (9/16)
69% (11/16)
Over 9.5 Corners
41% (13/32)
44% (7/16)
38% (6/16)
Over 10.5 Corners
28% (9/32)
31% (5/16)
25% (4/16)
Over 11.5 Corners
19% (6/32)
25% (4/16)
13% (2/16)
Over 12.5 Corners
16% (5/32)
19% (3/16)
13% (2/16)
Over 13.5 Corners
9% (3/32)
6% (1/16)
13% (2/16)
Over 14.5 Corners
9% (3/32)
6% (1/16)
13% (2/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemConcepciónU. Catolica
Corners Earned Match
4.84
4.50
5.19
More Corners Than Opponent
47% (15/32)
31% (5/16)
63% (10/16)
Over 2.5 Corners Earned
84% (27/32)
75% (12/16)
94% (15/16)
Over 3.5 Corners Earned
66% (21/32)
56% (9/16)
75% (12/16)
Over 4.5 Corners Earned
50% (16/32)
44% (7/16)
56% (9/16)
Over 5.5 Corners Earned
38% (12/32)
31% (5/16)
44% (7/16)
Over 6.5 Corners Earned
28% (9/32)
31% (5/16)
25% (4/16)
Over 7.5 Corners Earned
19% (6/32)
25% (4/16)
13% (2/16)
Over 8.5 Corners Earned
9% (3/32)
13% (2/16)
6% (1/16)
Corners Earned
155
72
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. U. Catolica notuje o 36% wyższy wynik niż Concepción pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemConcepciónU. Catolica
Match Cards AVG
6.41 (32/32)
5.44 (16/16)
7.38 (16/16)
Over 0.5 Cards
100% (32/32)
100% (16/16)
100% (16/16)
Over 1.5 Cards
97% (31/32)
94% (15/16)
100% (16/16)
Over 2.5 Cards
91% (29/32)
94% (15/16)
88% (14/16)
Over 3.5 Cards
84% (27/32)
88% (14/16)
81% (13/16)
Over 4.5 Cards
63% (20/32)
56% (9/16)
69% (11/16)
Over 5.5 Cards
56% (18/32)
44% (7/16)
69% (11/16)
Over 6.5 Cards
47% (15/32)
31% (5/16)
63% (10/16)
Over 7.5 Cards
41% (13/32)
19% (3/16)
63% (10/16)
Total Cards
205
87
118
Highest in a Match
13
10
13
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemConcepciónU. Catolica
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Colo Colo211713522.48
2U. Catolica211137361.71
4Everton de Vina21966331.57
5Palestino211038331.57
6Nublense20884321.60
7Concepción21939301.43
8Deportes Limache20839271.35
9D. La Serena21696271.29
10Coquimbo Unido19757261.37
11O'Higgins217311241.14
12Huachipato207310241.20
13A. Italiano21579221.05
15Cobresal216312211.00
16Union La Calera213513140.67