Football Stats
Herb Universidad de Chile
Universidad de ChileŚr. pkt/mecz 1.85
Chile / Primera División2 sierpnia 2026 23:30
Herb Huachipato
HuachipatoŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Universidad de Chile

Streaki - Universidad de Chile

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Universidad de Chile — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Universidad de Chile — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Universidad de Chile — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Universidad de Chile — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Universidad de Chile — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Universidad de Chile — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Universidad de Chile — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Universidad de Chile — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/16, 87%)
  • Universidad de Chile — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Universidad de Chile — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Universidad de Chile — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Universidad de Chile — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Universidad de Chile — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Universidad de Chile — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Huachipato

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Huachipato — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Huachipato — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Huachipato — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Huachipato — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Huachipato — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Huachipato — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Huachipato — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Huachipato — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Huachipato — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Huachipato — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (12/16, 75%)
  • Huachipato — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Huachipato — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Huachipato — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Universidad de Chile

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Universidad de Chile — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad de Chile — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Huachipato

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Huachipato — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb Universidad de ChileUniversidad de Chile20Herb HuachipatoHuachipato
08.02Herb HuachipatoHuachipato21Herb Universidad de ChileUniversidad de Chile
02.11Herb HuachipatoHuachipato10Herb Universidad de ChileUniversidad de Chile
18.05Herb Universidad de ChileUniversidad de Chile51Herb HuachipatoHuachipato
24.09Herb Universidad de ChileUniversidad de Chile21Herb HuachipatoHuachipato
28.04Herb HuachipatoHuachipato04Herb Universidad de ChileUniversidad de Chile
08.07Herb HuachipatoHuachipato12Herb Universidad de ChileUniversidad de Chile
22.01Herb Universidad de ChileUniversidad de Chile13Herb HuachipatoHuachipato
30.10Herb HuachipatoHuachipato40Herb Universidad de ChileUniversidad de Chile
21.05Herb Universidad de ChileUniversidad de Chile32Herb HuachipatoHuachipato

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Universidad de Chile jest o 25% lepsza niż Huachipato pod względem odsetku wygranych meczów.

Universidad de ChileDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.70
1.90
2.30
Strzelone
1.90
1.00
1.45
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
56%
56%
56%
Śr. strzały/mecz
14.00
10.56
12.06
Śr. faule/mecz
9.71
10.44
10.13
HuachipatoDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.50
2.20
2.85
Strzelone
2.00
0.90
1.45
Stracone
1.50
1.30
1.40
BTTS %
70%
20%
45%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
51%
46%
49%
Śr. strzały/mecz
13.88
11.00
12.44
Śr. faule/mecz
9.88
10.50
10.19

Ostatnie 10 meczów

Universidad de Chile jest o +111% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Universidad de Chile u siebie
0.90 gola/mecz
Huachipato na wyjeździe

Progi bramkowe

Universidad de ChileHuachipato
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemUniversidad de ChileHuachipato
Match Corners AVG
9.59 (32/40)
9.69 (16/20)
9.50 (16/20)
Over 6.5 Corners
75% (24/32)
81% (13/16)
69% (11/16)
Over 7.5 Corners
66% (21/32)
69% (11/16)
63% (10/16)
Over 8.5 Corners
50% (16/32)
50% (8/16)
50% (8/16)
Over 9.5 Corners
44% (14/32)
44% (7/16)
44% (7/16)
Over 10.5 Corners
38% (12/32)
38% (6/16)
38% (6/16)
Over 11.5 Corners
31% (10/32)
31% (5/16)
31% (5/16)
Over 12.5 Corners
25% (8/32)
25% (4/16)
25% (4/16)
Over 13.5 Corners
16% (5/32)
13% (2/16)
19% (3/16)
Over 14.5 Corners
16% (5/32)
13% (2/16)
19% (3/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUniversidad de ChileHuachipato
Corners Earned Match
4.63
5.50
3.75
More Corners Than Opponent
44% (14/32)
63% (10/16)
25% (4/16)
Over 2.5 Corners Earned
69% (22/32)
75% (12/16)
63% (10/16)
Over 3.5 Corners Earned
56% (18/32)
69% (11/16)
44% (7/16)
Over 4.5 Corners Earned
47% (15/32)
63% (10/16)
31% (5/16)
Over 5.5 Corners Earned
34% (11/32)
44% (7/16)
25% (4/16)
Over 6.5 Corners Earned
34% (11/32)
44% (7/16)
25% (4/16)
Over 7.5 Corners Earned
22% (7/32)
38% (6/16)
6% (1/16)
Over 8.5 Corners Earned
6% (2/32)
13% (2/16)
0% (0/16)
Corners Earned
148
88
60

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Universidad de Chile notuje o 13% wyższy wynik niż Huachipato pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemUniversidad de ChileHuachipato
Match Cards AVG
5.13 (32/32)
5.44 (16/16)
4.81 (16/16)
Over 0.5 Cards
100% (32/32)
100% (16/16)
100% (16/16)
Over 1.5 Cards
100% (32/32)
100% (16/16)
100% (16/16)
Over 2.5 Cards
94% (30/32)
100% (16/16)
88% (14/16)
Over 3.5 Cards
75% (24/32)
75% (12/16)
75% (12/16)
Over 4.5 Cards
56% (18/32)
56% (9/16)
56% (9/16)
Over 5.5 Cards
50% (16/32)
50% (8/16)
50% (8/16)
Over 6.5 Cards
22% (7/32)
31% (5/16)
13% (2/16)
Over 7.5 Cards
6% (2/32)
13% (2/16)
0% (0/16)
Total Cards
164
87
77
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
2
3
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUniversidad de ChileHuachipato
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Colo Colo211713522.48
2U. Catolica211137361.71
4Everton de Vina21966331.57
5Palestino211038331.57
6Nublense20884321.60
7Concepción21939301.43
8Deportes Limache20839271.35
9D. La Serena21696271.29
10Coquimbo Unido19757261.37
11O'Higgins217311241.14
12Huachipato207310241.20
13A. Italiano21579221.05
15Cobresal216312211.00
16Union La Calera213513140.67