Football Stats
Herb D. La Serena
D. La SerenaŚr. pkt/mecz 1.15
Chile / Primera División23 sierpnia 2026 18:00
Herb Cobresal
CobresalŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy D. La Serena

3W — D. La Serena2D5W — Cobresal

Streaki - D. La Serena

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • D. La Serena — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • D. La Serena — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • D. La Serena — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • D. La Serena — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • D. La Serena — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • D. La Serena — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/18, 78%)
  • D. La Serena — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • D. La Serena — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • D. La Serena — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • D. La Serena — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • D. La Serena — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • D. La Serena — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • D. La Serena — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • D. La Serena — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Cobresal

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cobresal — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Cobresal — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cobresal — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cobresal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cobresal — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cobresal — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cobresal — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cobresal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cobresal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/18, 83%)
  • Cobresal — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cobresal — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Cobresal — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cobresal — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cobresal — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cobresal — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cobresal — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cobresal — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - D. La Serena

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 D. La Serena — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 D. La Serena — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 D. La Serena — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 D. La Serena — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 D. La Serena — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 D. La Serena — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 D. La Serena — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Cobresal

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cobresal — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobresal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobresal — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobresal — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobresal — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobresal — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobresal — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobresal — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobresal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb D. La SerenaD. La Serena33Herb CobresalCobresal
27.02Herb CobresalCobresal01Herb D. La SerenaD. La Serena
26.07Herb D. La SerenaD. La Serena02Herb CobresalCobresal
23.02Herb CobresalCobresal31Herb D. La SerenaD. La Serena
06.08Herb CobresalCobresal11Herb D. La SerenaD. La Serena
11.03Herb D. La SerenaD. La Serena23Herb CobresalCobresal
10.10Herb D. La SerenaD. La Serena21Herb CobresalCobresal
22.05Herb CobresalCobresal20Herb D. La SerenaD. La Serena
18.11Herb CobresalCobresal12Herb D. La SerenaD. La Serena
08.02Herb D. La SerenaD. La Serena12Herb CobresalCobresal

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

D. La SerenaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.80
3.40
3.10
Strzelone
1.40
1.40
1.40
Stracone
1.40
2.00
1.70
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
46%
49%
48%
Śr. strzały/mecz
10.89
11.11
11.00
Śr. faule/mecz
12.89
8.67
10.78
CobresalDomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
3.00
3.60
3.30
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.40
2.50
1.95
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
49%
41%
45%
Śr. strzały/mecz
17.25
10.90
13.72
Śr. faule/mecz
11.63
9.60
10.50

Ostatnie 10 meczów

D. La Serena jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
D. La Serena u siebie
1.10 gola/mecz
Cobresal na wyjeździe

Progi bramkowe

D. La SerenaCobresal
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
45% (9/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemD. La SerenaCobresal
Match Corners AVG
9.97 (36/40)
9.78 (18/20)
10.17 (18/20)
Over 6.5 Corners
78% (28/36)
67% (12/18)
89% (16/18)
Over 7.5 Corners
69% (25/36)
67% (12/18)
72% (13/18)
Over 8.5 Corners
61% (22/36)
56% (10/18)
67% (12/18)
Over 9.5 Corners
56% (20/36)
50% (9/18)
61% (11/18)
Over 10.5 Corners
44% (16/36)
44% (8/18)
44% (8/18)
Over 11.5 Corners
36% (13/36)
33% (6/18)
39% (7/18)
Over 12.5 Corners
22% (8/36)
17% (3/18)
28% (5/18)
Over 13.5 Corners
14% (5/36)
17% (3/18)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
11% (4/36)
17% (3/18)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemD. La SerenaCobresal
Corners Earned Match
4.53
4.17
4.89
More Corners Than Opponent
44% (16/36)
39% (7/18)
50% (9/18)
Over 2.5 Corners Earned
78% (28/36)
72% (13/18)
83% (15/18)
Over 3.5 Corners Earned
64% (23/36)
56% (10/18)
72% (13/18)
Over 4.5 Corners Earned
53% (19/36)
39% (7/18)
67% (12/18)
Over 5.5 Corners Earned
31% (11/36)
22% (4/18)
39% (7/18)
Over 6.5 Corners Earned
19% (7/36)
22% (4/18)
17% (3/18)
Over 7.5 Corners Earned
14% (5/36)
17% (3/18)
11% (2/18)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/36)
11% (2/18)
6% (1/18)
Corners Earned
163
75
88

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. D. La Serena notuje o 42% wyższy wynik niż Cobresal pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemD. La SerenaCobresal
Match Cards AVG
4.36 (36/36)
5.11 (18/18)
3.61 (18/18)
Over 0.5 Cards
97% (35/36)
100% (18/18)
94% (17/18)
Over 1.5 Cards
89% (32/36)
94% (17/18)
83% (15/18)
Over 2.5 Cards
72% (26/36)
83% (15/18)
61% (11/18)
Over 3.5 Cards
61% (22/36)
67% (12/18)
56% (10/18)
Over 4.5 Cards
53% (19/36)
61% (11/18)
44% (8/18)
Over 5.5 Cards
31% (11/36)
44% (8/18)
17% (3/18)
Over 6.5 Cards
17% (6/36)
28% (5/18)
6% (1/18)
Over 7.5 Cards
8% (3/36)
17% (3/18)
0% (0/18)
Total Cards
157
92
65
Highest in a Match
11
11
7
Lowest in a Match
0
1
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemD. La SerenaCobresal
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 4.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 5.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Colo Colo211713522.48
2U. Catolica211137361.71
4Everton de Vina21966331.57
5Palestino211038331.57
6Nublense20884321.60
7Concepción21939301.43
8Deportes Limache20839271.35
9D. La Serena21696271.29
10Coquimbo Unido19757261.37
11O'Higgins217311241.14
12Huachipato207310241.20
13A. Italiano21579221.05
15Cobresal216312211.00
16Union La Calera213513140.67