Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Cobresal
Streaki - Cobresal
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cobresal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Cobresal — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Cobresal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cobresal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/18, 83%)
- Cobresal — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Cobresal — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Cobresal — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Cobresal — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Cobresal — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Cobresal — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Cobresal — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Cobresal — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Cobresal — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Palestino
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Palestino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Palestino — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Palestino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Palestino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/18, 94%)
- Palestino — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Palestino — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Palestino — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Palestino — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Palestino — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Palestino — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Palestino — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Palestino — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Palestino — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Cobresal
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cobresal — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Cobresal — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cobresal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cobresal — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cobresal — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cobresal — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cobresal — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cobresal — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cobresal — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cobresal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Palestino
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Palestino — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Palestino — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Palestino — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Palestino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Palestino — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Palestino — powyżej 2.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Palestino — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Palestino — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Palestino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Palestino jest o 100% lepsza niż Cobresal pod względem odsetku wygranych meczów.
| Cobresal | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.80 | 3.40 |
Strzelone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
Stracone | 1.40 | 2.50 | 1.95 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 49% | 40% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 17.25 | 11.11 | 14.00 |
Śr. faule/mecz | 11.63 | 9.33 | 10.41 |
| Palestino | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.80 | 2.95 |
Strzelone | 2.20 | 1.00 | 1.60 |
Stracone | 0.90 | 1.80 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | 50% | 47% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 16.78 | 10.78 | 13.78 |
Śr. faule/mecz | 11.67 | 11.67 | 11.67 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Dvs D. La Serena3-3
- 16.08.2026Lvs Concepción0-2
- 08.08.2026Lvs U. Catolica0-2
- 01.08.2026Wvs Union La Calera4-0
- 25.07.2026Dvs Huachipato3-3
- 13.06.2026Lvs Colo Colo0-3
- 29.05.2026Lvs Nublense0-1
- 23.05.2026Lvs A. Italiano1-2
- 17.05.2026Wvs Universidad de Chile1-0
- 26.04.2026Lvs Everton de Vina1-3
- 23.08.2026Wvs O'Higgins1-0
- 18.08.2026Wvs Huachipato5-1
- 10.08.2026Lvs Universidad de Chile1-2
- 01.08.2026Wvs Coquimbo Unido2-1
- 26.07.2026Lvs Nublense0-2
- 13.06.2026Wvs Everton de Vina2-1
- 01.06.2026Dvs A. Italiano0-0
- 24.05.2026Wvs Union La Calera2-1
- 16.05.2026Wvs D. La Serena5-1
- 24.04.2026Lvs Concepción0-1
Progi bramkowe
| Cobresal | Palestino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
| Cobresal | Palestino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
| Cobresal | Palestino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Cobresal notuje o 14% wyższy wynik niż Palestino pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Cobresal | Palestino | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.57 (35/40) | 10.24 (17/20) | 8.94 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 77% (27/35) | 88% (15/17) | 67% (12/18) |
Over 7.5 Corners | 60% (21/35) | 71% (12/17) | 50% (9/18) |
Over 8.5 Corners | 57% (20/35) | 65% (11/17) | 50% (9/18) |
Over 9.5 Corners | 51% (18/35) | 65% (11/17) | 39% (7/18) |
Over 10.5 Corners | 37% (13/35) | 47% (8/17) | 28% (5/18) |
Over 11.5 Corners | 31% (11/35) | 41% (7/17) | 22% (4/18) |
Over 12.5 Corners | 26% (9/35) | 29% (5/17) | 22% (4/18) |
Over 13.5 Corners | 14% (5/35) | 12% (2/17) | 17% (3/18) |
Over 14.5 Corners | 9% (3/35) | 6% (1/17) | 11% (2/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Cobresal | Palestino | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.56 | 4.89 | 4.22 |
More Corners Than Opponent | 47% (17/36) | 50% (9/18) | 44% (8/18) |
Over 2.5 Corners Earned | 86% (31/36) | 83% (15/18) | 89% (16/18) |
Over 3.5 Corners Earned | 72% (26/36) | 72% (13/18) | 72% (13/18) |
Over 4.5 Corners Earned | 53% (19/36) | 67% (12/18) | 39% (7/18) |
Over 5.5 Corners Earned | 28% (10/36) | 39% (7/18) | 17% (3/18) |
Over 6.5 Corners Earned | 11% (4/36) | 17% (3/18) | 6% (1/18) |
Over 7.5 Corners Earned | 6% (2/36) | 11% (2/18) | 0% (0/18) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/36) | 6% (1/18) | 0% (0/18) |
Corners Earned | 164 | 88 | 76 |
| Ogółem | Cobresal | Palestino | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.00 | 5.28 | 4.72 |
More Corners Than Opponent | 47% (17/36) | 50% (9/18) | 44% (8/18) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (28/36) | 83% (15/18) | 72% (13/18) |
Over 3.5 Corners Against | 67% (24/36) | 78% (14/18) | 56% (10/18) |
Over 4.5 Corners Against | 47% (17/36) | 50% (9/18) | 44% (8/18) |
Over 5.5 Corners Against | 31% (11/36) | 33% (6/18) | 28% (5/18) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (9/36) | 28% (5/18) | 22% (4/18) |
Over 7.5 Corners Against | 25% (9/36) | 28% (5/18) | 22% (4/18) |
Over 8.5 Corners Against | 14% (5/36) | 17% (3/18) | 11% (2/18) |
Corners Against | 180 | 95 | 85 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Palestino notuje o 49% wyższy wynik niż Cobresal pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Cobresal | Palestino | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.50 (36/36) | 3.61 (18/18) | 5.39 (18/18) |
Over 0.5 Cards | 97% (35/36) | 94% (17/18) | 100% (18/18) |
Over 1.5 Cards | 89% (32/36) | 83% (15/18) | 94% (17/18) |
Over 2.5 Cards | 75% (27/36) | 61% (11/18) | 89% (16/18) |
Over 3.5 Cards | 69% (25/36) | 56% (10/18) | 83% (15/18) |
Over 4.5 Cards | 58% (21/36) | 44% (8/18) | 72% (13/18) |
Over 5.5 Cards | 36% (13/36) | 17% (3/18) | 56% (10/18) |
Over 6.5 Cards | 19% (7/36) | 6% (1/18) | 33% (6/18) |
Over 7.5 Cards | 6% (2/36) | 0% (0/18) | 11% (2/18) |
Total Cards | 162 | 65 | 97 |
Highest in a Match | 8 | 7 | 8 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Cobresal | Palestino | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |

