Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy U. Catolica
Streaki - U. Catolica
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- U. Catolica — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- U. Catolica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- U. Catolica — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- U. Catolica — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- U. Catolica — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- U. Catolica — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- U. Catolica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- U. Catolica — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- U. Catolica — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- U. Catolica — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- U. Catolica — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- U. Catolica — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- U. Catolica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (13/18, 72%)
- U. Catolica — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- U. Catolica — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- U. Catolica — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - O'Higgins
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- O'Higgins — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- O'Higgins — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- O'Higgins — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- O'Higgins — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- O'Higgins — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- O'Higgins — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- O'Higgins — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- O'Higgins — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- O'Higgins — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- O'Higgins — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- O'Higgins — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- O'Higgins — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - U. Catolica
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 U. Catolica — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 U. Catolica — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 U. Catolica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 U. Catolica — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 U. Catolica — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 18 meczach z rzędu
- 🔥 U. Catolica — powyżej 7.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 U. Catolica — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 U. Catolica — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 U. Catolica — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Serie - O'Higgins
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 O'Higgins — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 O'Higgins — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 O'Higgins — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 O'Higgins — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 O'Higgins — powyżej 7.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
- 🔥 O'Higgins — powyżej 2.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 O'Higgins — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 O'Higgins — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. U. Catolica jest o 25% lepsza niż O'Higgins pod względem odsetku wygranych meczów.
| U. Catolica | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 3.20 | 3.60 |
Strzelone | 2.60 | 1.70 | 2.15 |
Stracone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Posiadanie piłki | 55% | 58% | 57% |
Śr. strzały/mecz | 14.44 | 13.22 | 13.83 |
Śr. faule/mecz | 10.89 | 11.56 | 11.22 |
| O'Higgins | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.20 | 2.85 |
Strzelone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
Stracone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Posiadanie piłki | 55% | 51% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 17.71 | 10.00 | 13.86 |
Śr. faule/mecz | 11.43 | 10.29 | 10.86 |
Ostatnie 10 meczów
- 26.08.2026Wvs Coquimbo Unido2-1
- 23.08.2026Lvs Nublense1-2
- 08.08.2026Wvs Cobresal2-0
- 02.08.2026Lvs Concepción0-3
- 26.07.2026Dvs D. La Serena3-3
- 14.06.2026Wvs Universidad de Concepcion5-1
- 31.05.2026Wvs Huachipato3-0
- 24.05.2026Lvs Colo Colo1-2
- 17.05.2026Wvs Deportes Limache2-0
- 25.04.2026Lvs Universidad de Chile0-1
- 23.08.2026Lvs Palestino0-1
- 16.08.2026Dvs Colo Colo2-2
- 09.08.2026Lvs Deportes Limache1-3
- 02.08.2026Wvs D. La Serena2-1
- 27.07.2026Lvs Concepción0-2
- 03.07.2026Wvs Colo Colo4-1
- 25.06.2026Lvs Colo Colo2-3
- 19.06.2026Lvs Universidad de Chile0-2
- 13.06.2026Dvs Coquimbo Unido0-0
- 31.05.2026Lvs Everton de Vina2-3
Progi bramkowe
| U. Catolica | O'Higgins | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| U. Catolica | O'Higgins | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| U. Catolica | O'Higgins | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. O'Higgins notuje o 22% wyższy wynik niż U. Catolica pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | U. Catolica | O'Higgins | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.34 (32/40) | 9.44 (18/20) | 11.50 (14/20) |
Over 6.5 Corners | 94% (30/32) | 89% (16/18) | 100% (14/14) |
Over 7.5 Corners | 91% (29/32) | 83% (15/18) | 100% (14/14) |
Over 8.5 Corners | 75% (24/32) | 67% (12/18) | 86% (12/14) |
Over 9.5 Corners | 50% (16/32) | 39% (7/18) | 64% (9/14) |
Over 10.5 Corners | 38% (12/32) | 28% (5/18) | 50% (7/14) |
Over 11.5 Corners | 28% (9/32) | 17% (3/18) | 43% (6/14) |
Over 12.5 Corners | 19% (6/32) | 11% (2/18) | 29% (4/14) |
Over 13.5 Corners | 19% (6/32) | 11% (2/18) | 29% (4/14) |
Over 14.5 Corners | 16% (5/32) | 11% (2/18) | 21% (3/14) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | U. Catolica | O'Higgins | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.42 | 5.39 | 5.45 |
More Corners Than Opponent | 50% (19/38) | 61% (11/18) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 87% (33/38) | 94% (17/18) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 71% (27/38) | 78% (14/18) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 58% (22/38) | 56% (10/18) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (17/38) | 44% (8/18) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 26% (10/38) | 28% (5/18) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 16% (6/38) | 17% (3/18) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (5/38) | 11% (2/18) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 206 | 97 | 109 |
| Ogółem | U. Catolica | O'Higgins | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.45 | 4.06 | 4.80 |
More Corners Than Opponent | 50% (19/38) | 61% (11/18) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 82% (31/38) | 78% (14/18) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (24/38) | 50% (9/18) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 47% (18/38) | 44% (8/18) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 32% (12/38) | 22% (4/18) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 21% (8/38) | 17% (3/18) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/38) | 11% (2/18) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/38) | 0% (0/18) | 5% (1/20) |
Corners Against | 169 | 73 | 96 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. U. Catolica notuje o 24% wyższy wynik niż O'Higgins pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | U. Catolica | O'Higgins | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.39 (38/38) | 7.11 (18/18) | 5.75 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (38/38) | 100% (18/18) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (38/38) | 100% (18/18) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 89% (34/38) | 89% (16/18) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 84% (32/38) | 83% (15/18) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 74% (28/38) | 67% (12/18) | 80% (16/20) |
Over 5.5 Cards | 63% (24/38) | 67% (12/18) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Cards | 47% (18/38) | 56% (10/18) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Cards | 32% (12/38) | 56% (10/18) | 10% (2/20) |
Total Cards | 243 | 128 | 115 |
Highest in a Match | 13 | 13 | 9 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | U. Catolica | O'Higgins | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |

