Football Stats
Herb Palestino
PalestinoŚr. pkt/mecz 1.65
Chile / Primera División13 września 2026 01:00
Herb U. Catolica
U. CatolicaŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Palestino

4W — Palestino2D4W — U. Catolica

Streaki - Palestino

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Palestino — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Palestino — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Palestino — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Palestino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Palestino — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Palestino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Palestino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/18, 94%)
  • Palestino — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Palestino — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Palestino — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Palestino — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Palestino — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Palestino — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Palestino — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - U. Catolica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • U. Catolica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • U. Catolica — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • U. Catolica — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • U. Catolica — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • U. Catolica — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • U. Catolica — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • U. Catolica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • U. Catolica — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • U. Catolica — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • U. Catolica — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • U. Catolica — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • U. Catolica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (13/18, 72%)
  • U. Catolica — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • U. Catolica — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • U. Catolica — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Palestino

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Palestino — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Palestino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Palestino — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Palestino — powyżej 2.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Palestino — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Palestino — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Palestino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu

Serie - U. Catolica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 U. Catolica — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — powyżej 7.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 U. Catolica — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.04Herb U. CatolicaU. Catolica61Herb PalestinoPalestino
22.11Herb U. CatolicaU. Catolica21Herb PalestinoPalestino
01.06Herb PalestinoPalestino11Herb U. CatolicaU. Catolica
03.08Herb U. CatolicaU. Catolica11Herb PalestinoPalestino
02.03Herb PalestinoPalestino02Herb U. CatolicaU. Catolica
13.08Herb PalestinoPalestino30Herb U. CatolicaU. Catolica
25.02Herb U. CatolicaU. Catolica52Herb PalestinoPalestino
24.07Herb U. CatolicaU. Catolica01Herb PalestinoPalestino
27.02Herb PalestinoPalestino32Herb U. CatolicaU. Catolica
28.08Herb PalestinoPalestino30Herb U. CatolicaU. Catolica

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

PalestinoDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.10
2.60
2.85
Strzelone
2.20
0.90
1.55
Stracone
0.90
1.70
1.30
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
50%
44%
47%
Śr. strzały/mecz
16.78
10.50
13.82
Śr. faule/mecz
11.67
11.75
11.71
U. CatolicaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
4.30
3.20
3.75
Strzelone
2.70
1.70
2.20
Stracone
1.60
1.50
1.55
BTTS %
90%
50%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
56%
58%
57%
Śr. strzały/mecz
14.63
13.22
13.88
Śr. faule/mecz
10.00
11.56
10.82

Ostatnie 10 meczów

Palestino jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Palestino u siebie
1.70 gola/mecz
U. Catolica na wyjeździe

Progi bramkowe

PalestinoU. Catolica
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPalestinoU. Catolica
Match Corners AVG
9.09 (34/40)
8.82 (17/20)
9.35 (17/20)
Over 6.5 Corners
76% (26/34)
65% (11/17)
88% (15/17)
Over 7.5 Corners
65% (22/34)
47% (8/17)
82% (14/17)
Over 8.5 Corners
56% (19/34)
47% (8/17)
65% (11/17)
Over 9.5 Corners
35% (12/34)
35% (6/17)
35% (6/17)
Over 10.5 Corners
24% (8/34)
24% (4/17)
24% (4/17)
Over 11.5 Corners
21% (7/34)
24% (4/17)
18% (3/17)
Over 12.5 Corners
18% (6/34)
24% (4/17)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
15% (5/34)
18% (3/17)
12% (2/17)
Over 14.5 Corners
12% (4/34)
12% (2/17)
12% (2/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPalestinoU. Catolica
Corners Earned Match
4.81
4.22
5.39
More Corners Than Opponent
53% (19/36)
44% (8/18)
61% (11/18)
Over 2.5 Corners Earned
92% (33/36)
89% (16/18)
94% (17/18)
Over 3.5 Corners Earned
75% (27/36)
72% (13/18)
78% (14/18)
Over 4.5 Corners Earned
47% (17/36)
39% (7/18)
56% (10/18)
Over 5.5 Corners Earned
31% (11/36)
17% (3/18)
44% (8/18)
Over 6.5 Corners Earned
17% (6/36)
6% (1/18)
28% (5/18)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/36)
0% (0/18)
17% (3/18)
Over 8.5 Corners Earned
6% (2/36)
0% (0/18)
11% (2/18)
Corners Earned
173
76
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. U. Catolica notuje o 32% wyższy wynik niż Palestino pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPalestinoU. Catolica
Match Cards AVG
6.25 (36/36)
5.39 (18/18)
7.11 (18/18)
Over 0.5 Cards
100% (36/36)
100% (18/18)
100% (18/18)
Over 1.5 Cards
97% (35/36)
94% (17/18)
100% (18/18)
Over 2.5 Cards
89% (32/36)
89% (16/18)
89% (16/18)
Over 3.5 Cards
83% (30/36)
83% (15/18)
83% (15/18)
Over 4.5 Cards
69% (25/36)
72% (13/18)
67% (12/18)
Over 5.5 Cards
61% (22/36)
56% (10/18)
67% (12/18)
Over 6.5 Cards
44% (16/36)
33% (6/18)
56% (10/18)
Over 7.5 Cards
33% (12/36)
11% (2/18)
56% (10/18)
Total Cards
225
97
128
Highest in a Match
13
8
13
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPalestinoU. Catolica
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Under 2.5
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Under 3.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 4.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 5.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Colo Colo211713522.48
2U. Catolica211137361.71
4Everton de Vina21966331.57
5Palestino211038331.57
6Nublense20884321.60
7Concepción21939301.43
8Deportes Limache20839271.35
9D. La Serena21696271.29
10Coquimbo Unido19757261.37
11O'Higgins217311241.14
12Huachipato207310241.20
13A. Italiano21579221.05
15Cobresal216312211.00
16Union La Calera213513140.67