Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Union La Calera
Streaki - Union La Calera
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Union La Calera — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Union La Calera — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Union La Calera — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Union La Calera — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Union La Calera — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Union La Calera — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Union La Calera — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (13/18, 72%)
- Union La Calera — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Union La Calera — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Union La Calera — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Union La Calera — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Union La Calera — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Union La Calera — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Union La Calera — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Union La Calera — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Deportes Limache
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportes Limache — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Deportes Limache — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportes Limache — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportes Limache — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportes Limache — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportes Limache — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportes Limache — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportes Limache — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Deportes Limache — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Deportes Limache — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/17, 82%)
- Deportes Limache — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Deportes Limache — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Deportes Limache — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Deportes Limache — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Deportes Limache — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Deportes Limache — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Union La Calera
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Union La Calera — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Union La Calera — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
Serie - Deportes Limache
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportes Limache — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Limache — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Limache — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Limache — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Limache — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Limache — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Limache — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Limache — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Limache — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Limache — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportes Limache jest o 125% lepsza niż Union La Calera pod względem odsetku wygranych meczów.
| Union La Calera | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.30 | 2.50 |
Strzelone | 1.30 | 0.50 | 0.90 |
Stracone | 1.40 | 1.80 | 1.60 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Posiadanie piłki | 53% | 48% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 11.00 | 8.88 | 10.00 |
Śr. faule/mecz | 9.22 | 8.63 | 8.94 |
| Deportes Limache | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.90 | 3.55 |
Strzelone | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
Stracone | 1.30 | 2.00 | 1.65 |
BTTS % | 40% | 80% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | 40% | 49% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 14.14 | 10.67 | 12.19 |
Śr. faule/mecz | 7.57 | 9.22 | 8.50 |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Lvs D. La Serena0-1
- 22.08.2026Dvs A. Italiano0-0
- 16.08.2026Lvs Nublense1-2
- 09.08.2026Lvs Colo Colo1-2
- 01.08.2026Lvs Cobresal0-4
- 27.07.2026Dvs Everton de Vina1-1
- 14.06.2026Dvs Universidad de Chile2-2
- 30.05.2026Dvs Universidad de Concepcion0-0
- 24.05.2026Lvs Palestino1-2
- 17.05.2026Lvs Huachipato1-3
- 29.08.2026Lvs Everton de Vina0-3
- 22.08.2026Wvs Huachipato3-1
- 15.08.2026Lvs Universidad de Chile1-3
- 09.08.2026Wvs O'Higgins3-1
- 25.07.2026Lvs Colo Colo1-3
- 14.06.2026Lvs Concepción2-3
- 31.05.2026Lvs Coquimbo Unido2-3
- 24.05.2026Lvs D. La Serena1-4
- 17.05.2026Lvs U. Catolica0-2
- 25.04.2026Dvs A. Italiano2-2
Progi bramkowe
| Union La Calera | Deportes Limache | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Union La Calera | Deportes Limache | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Union La Calera | Deportes Limache | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Union La Calera notuje o 8% wyższy wynik niż Deportes Limache pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Union La Calera | Deportes Limache | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.45 (33/40) | 10.82 (17/20) | 10.06 (16/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (29/33) | 94% (16/17) | 81% (13/16) |
Over 7.5 Corners | 82% (27/33) | 88% (15/17) | 75% (12/16) |
Over 8.5 Corners | 73% (24/33) | 76% (13/17) | 69% (11/16) |
Over 9.5 Corners | 58% (19/33) | 65% (11/17) | 50% (8/16) |
Over 10.5 Corners | 33% (11/33) | 35% (6/17) | 31% (5/16) |
Over 11.5 Corners | 30% (10/33) | 35% (6/17) | 25% (4/16) |
Over 12.5 Corners | 27% (9/33) | 29% (5/17) | 25% (4/16) |
Over 13.5 Corners | 18% (6/33) | 18% (3/17) | 19% (3/16) |
Over 14.5 Corners | 12% (4/33) | 12% (2/17) | 13% (2/16) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Union La Calera | Deportes Limache | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.89 | 5.50 | 4.24 |
More Corners Than Opponent | 34% (12/35) | 44% (8/18) | 24% (4/17) |
Over 2.5 Corners Earned | 86% (30/35) | 89% (16/18) | 82% (14/17) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (22/35) | 72% (13/18) | 53% (9/17) |
Over 4.5 Corners Earned | 49% (17/35) | 61% (11/18) | 35% (6/17) |
Over 5.5 Corners Earned | 31% (11/35) | 39% (7/18) | 24% (4/17) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (8/35) | 28% (5/18) | 18% (3/17) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (7/35) | 22% (4/18) | 18% (3/17) |
Over 8.5 Corners Earned | 11% (4/35) | 17% (3/18) | 6% (1/17) |
Corners Earned | 171 | 99 | 72 |
| Ogółem | Union La Calera | Deportes Limache | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.63 | 5.22 | 6.06 |
More Corners Than Opponent | 34% (12/35) | 44% (8/18) | 24% (4/17) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (29/35) | 78% (14/18) | 88% (15/17) |
Over 3.5 Corners Against | 80% (28/35) | 72% (13/18) | 88% (15/17) |
Over 4.5 Corners Against | 63% (22/35) | 50% (9/18) | 76% (13/17) |
Over 5.5 Corners Against | 46% (16/35) | 39% (7/18) | 53% (9/17) |
Over 6.5 Corners Against | 29% (10/35) | 22% (4/18) | 35% (6/17) |
Over 7.5 Corners Against | 23% (8/35) | 22% (4/18) | 24% (4/17) |
Over 8.5 Corners Against | 20% (7/35) | 17% (3/18) | 24% (4/17) |
Corners Against | 197 | 94 | 103 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Union La Calera notuje o 44% wyższy wynik niż Deportes Limache pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Union La Calera | Deportes Limache | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.91 (35/35) | 5.78 (18/18) | 4.00 (17/17) |
Over 0.5 Cards | 100% (35/35) | 100% (18/18) | 100% (17/17) |
Over 1.5 Cards | 94% (33/35) | 100% (18/18) | 88% (15/17) |
Over 2.5 Cards | 77% (27/35) | 89% (16/18) | 65% (11/17) |
Over 3.5 Cards | 66% (23/35) | 83% (15/18) | 47% (8/17) |
Over 4.5 Cards | 57% (20/35) | 72% (13/18) | 41% (7/17) |
Over 5.5 Cards | 46% (16/35) | 56% (10/18) | 35% (6/17) |
Over 6.5 Cards | 26% (9/35) | 39% (7/18) | 12% (2/17) |
Over 7.5 Cards | 17% (6/35) | 28% (5/18) | 6% (1/17) |
Total Cards | 172 | 104 | 68 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Union La Calera | Deportes Limache | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

