Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Gwangju FC
Streaki - Gwangju FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gwangju FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Gwangju FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gwangju FC — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
- Gwangju FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Gwangju FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
- Gwangju FC — powyżej 2.5 kartek (6/7, 86%)
- Gwangju FC — poniżej 6.5 kartek (6/7, 86%)
- Gwangju FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
- Gwangju FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
- Gwangju FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
- Gwangju FC — poniżej 2.5 spalonych (5/6, 83%)
- Gwangju FC — poniżej 8.5 rożnych (5/7, 71%)
Streaki - Jeju United FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jeju United FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Jeju United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jeju United FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Jeju United FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Jeju United FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Jeju United FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Jeju United FC — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Jeju United FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Jeju United FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (9/10, 90%)
- Jeju United FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Jeju United FC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Jeju United FC — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Jeju United FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Jeju United FC — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Jeju United FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Gwangju FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gwangju FC — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gwangju FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gwangju FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gwangju FC — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gwangju FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - Jeju United FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jeju United FC — jest niepokonany w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Gwangju FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 0% | 0% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.10 | 2.90 |
Strzelone | 0.60 | 0.40 | 0.50 |
Stracone | 2.10 | 2.70 | 2.40 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 50% | 70% | 60% |
| Jeju United FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.20 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
Stracone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs FC Seoul2-5
- 26.08.2026Dvs Gangwon FC2-2
- 23.08.2026Lvs Incheon United0-1
- 15.08.2026Lvs Pohang Steelers1-2
- 08.08.2026Dvs Bucheon FC 19950-0
- 02.08.2026Lvs Daejeon Citizen0-2
- 26.07.2026Lvs Jeju United FC1-2
- 22.07.2026Dvs Gimcheon Sangmu FC1-1
- 19.07.2026Dvs FC Anyang1-1
- 11.07.2026Lvs Pohang Steelers0-3
- 30.08.2026Wvs Daejeon Citizen3-1
- 25.08.2026Lvs Pohang Steelers1-2
- 22.08.2026Dvs Gimcheon Sangmu FC0-0
- 15.08.2026Wvs FC Anyang2-0
- 08.08.2026Wvs Jeonbuk Motors3-1
- 04.08.2026Lvs Bayern München1-2
- 02.08.2026Dvs Incheon United3-3
- 26.07.2026Wvs Gwangju FC2-1
- 21.07.2026Dvs Gangwon FC1-1
- 18.07.2026Wvs Pohang Steelers2-1
Progi bramkowe
| Gwangju FC | Jeju United FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Gwangju FC | Jeju United FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Gwangju FC | Jeju United FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Jeju United FC notuje o 24% wyższy wynik niż Gwangju FC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Gwangju FC | Jeju United FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.60 (10/40) | 7.50 (4/20) | 9.33 (6/20) |
Over 6.5 Corners | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
Over 7.5 Corners | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
Over 8.5 Corners | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
Over 9.5 Corners | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
Over 10.5 Corners | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
Over 11.5 Corners | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
Over 12.5 Corners | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
Over 13.5 Corners | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
Over 14.5 Corners | 10% (1/10) | 0% (0/4) | 17% (1/6) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Gwangju FC | Jeju United FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.06 | 3.14 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 35% (6/17) | 57% (4/7) | 20% (2/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 53% (9/17) | 57% (4/7) | 50% (5/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 29% (5/17) | 29% (2/7) | 30% (3/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 24% (4/17) | 14% (1/7) | 30% (3/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 12% (2/17) | 14% (1/7) | 10% (1/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 12% (2/17) | 14% (1/7) | 10% (1/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/17) | 0% (0/7) | 0% (0/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/17) | 0% (0/7) | 0% (0/10) |
Corners Earned | 52 | 22 | 30 |
| Ogółem | Gwangju FC | Jeju United FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.29 | 3.71 | 6.40 |
More Corners Than Opponent | 35% (6/17) | 57% (4/7) | 20% (2/10) |
Over 2.5 Corners Against | 65% (11/17) | 43% (3/7) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Against | 59% (10/17) | 43% (3/7) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (9/17) | 43% (3/7) | 60% (6/10) |
Over 5.5 Corners Against | 41% (7/17) | 29% (2/7) | 50% (5/10) |
Over 6.5 Corners Against | 35% (6/17) | 14% (1/7) | 50% (5/10) |
Over 7.5 Corners Against | 29% (5/17) | 14% (1/7) | 40% (4/10) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (3/17) | 0% (0/7) | 30% (3/10) |
Corners Against | 90 | 26 | 64 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gwangju FC notuje o 27% wyższy wynik niż Jeju United FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Gwangju FC | Jeju United FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.00 (17/17) | 4.57 (7/7) | 3.60 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (17/17) | 100% (7/7) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 100% (17/17) | 100% (7/7) | 100% (10/10) |
Over 2.5 Cards | 88% (15/17) | 86% (6/7) | 90% (9/10) |
Over 3.5 Cards | 47% (8/17) | 57% (4/7) | 40% (4/10) |
Over 4.5 Cards | 29% (5/17) | 43% (3/7) | 20% (2/10) |
Over 5.5 Cards | 24% (4/17) | 43% (3/7) | 10% (1/10) |
Over 6.5 Cards | 6% (1/17) | 14% (1/7) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Cards | 6% (1/17) | 14% (1/7) | 0% (0/10) |
Total Cards | 68 | 32 | 36 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 6 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gwangju FC | Jeju United FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

