
2026/27 Bayern München — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | +4 | 3.00 | |
| Forma wyjazdowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Ogółem | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | +4 | 3.00 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bayern München — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Bayern München — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Bayern München — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Bayern München — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Bayern München — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Bayern München — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Bayern München — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Bayern München — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Bayern München — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Bayern München — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bayern München — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Bayern München — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bayern München — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bayern München — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bayern München — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bayern München — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bayern München — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bayern München — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bayern München — wygrywa 2. połowę (15/20, 75%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bayern München — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bayern München — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bayern München — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bayern München — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bayern München — jest niepokonany w 2. połowie w 22 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Bayern München — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 90% | 75% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.70 | 5.00 |
Strzelone | 1.50 | 2.20 | 3.70 |
Stracone | 0.80 | 0.50 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
Posiadanie piłki | 68% | ||
Śr. strzały/mecz | 21.50 | ||
Śr. faule/mecz | 7.40 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.40 | 4.00 |
Strzelone | 0.70 | 1.80 | 2.50 |
Stracone | 0.90 | 0.60 | 1.50 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 50% | 60% | 55% |
Nie strzelił % | 50% | 10% | 30% |
Posiadanie piłki | 63% | ||
Śr. strzały/mecz | 16.13 | ||
Śr. faule/mecz | 11.00 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 21.00 | 21.00 | — |
Strzały celne / mecz | 9.00 | 9.00 | — |
Strzały niecelne / mecz | 6.00 | 6.00 | — |
Skuteczność strzałów | 23.8% | 23.8% | — |
Strzały na gola | 4.20 | 4.20 | — |
Strzały celne na gola | 1.80 | 1.80 | — |
Strzały Over 10.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały Over 11.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały Over 12.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały Over 13.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały Over 14.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały celne Over 3.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały celne Over 4.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały celne Over 5.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Strzały celne Over 6.5 | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.00 | 4.00 | — |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Match Offsides Over 2.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Match Offsides Over 3.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Team Offsides AVG | 3.00 | 3.00 | — |
Team Offsides Over 0.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Team Offsides Over 1.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Team Offsides Over 2.5 % | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 3.93 | 3.93 | — |
xGA (Against) | 0.86 | 0.86 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Under 1.5 | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Under 2.5 | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Under 3.5 | 40% (8/20) | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Under 4.5 | 45% (9/20) | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Under 5.5 | 65% (13/20) | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 14% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 75% (15/20) | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
BTTS 1H | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
BTTS 2H | 45% (9/20) | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
BTTS Both Halves | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Win | 50% (10/20) | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
BTTS & Draw | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Lose | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 65% (13/20) | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 40% (8/20) | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 10% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.28 (18/20) | 10.70 (10/10) | 9.75 (8/10) |
Over 6.5 Corners | 89% (16/18) | 90% (9/10) | 88% (7/8) |
Over 7.5 Corners | 78% (14/18) | 90% (9/10) | 63% (5/8) |
Over 8.5 Corners | 67% (12/18) | 80% (8/10) | 50% (4/8) |
Over 9.5 Corners | 50% (9/18) | 60% (6/10) | 38% (3/8) |
Over 10.5 Corners | 39% (7/18) | 50% (5/10) | 25% (2/8) |
Over 11.5 Corners | 33% (6/18) | 40% (4/10) | 25% (2/8) |
Over 12.5 Corners | 28% (5/18) | 30% (3/10) | 25% (2/8) |
Over 13.5 Corners | 17% (3/18) | 20% (2/10) | 13% (1/8) |
Over 14.5 Corners | 11% (2/18) | 10% (1/10) | 13% (1/8) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.20 | 7.30 | 5.10 |
More Corners Than Opponent | 65% (13/20) | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (16/20) | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 65% (13/20) | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 55% (11/20) | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 45% (9/20) | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 35% (7/20) | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Corners Earned | 124 | 73 | 51 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.85 | 3.40 | 4.30 |
More Corners Than Opponent | 65% (13/20) | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (15/20) | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (10/20) | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Against | 35% (7/20) | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 5.5 Corners Against | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Corners Against | 77 | 34 | 43 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 13% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.05 (20/20) | 4.30 (10/10) | 3.80 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 90% (18/20) | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 Cards | 75% (15/20) | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Cards | 45% (9/20) | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 4.5 Cards | 35% (7/20) | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 5.5 Cards | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 6.5 Cards | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 7.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Total Cards | 81 | 43 | 38 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Bayern München
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Bayern München
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Bundesliga.