Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Crown Legacy
Streaki - Crown Legacy
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Crown Legacy — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Crown Legacy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Crown Legacy — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Crown Legacy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Crown Legacy — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Crown Legacy — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Crown Legacy — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Crown Legacy — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Philadelphia Union II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Philadelphia Union II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Philadelphia Union II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Philadelphia Union II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Philadelphia Union II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Philadelphia Union II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Philadelphia Union II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Philadelphia Union II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Crown Legacy
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Crown Legacy — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Crown Legacy — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Crown Legacy — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Crown Legacy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Crown Legacy — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Crown Legacy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Crown Legacy — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Philadelphia Union II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Philadelphia Union II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Philadelphia Union II — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Philadelphia Union II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Philadelphia Union II — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Philadelphia Union II — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Philadelphia Union II jest o 11% lepsza niż Crown Legacy pod względem odsetku wygranych meczów.
| Crown Legacy | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.20 | 4.00 | 4.10 |
Strzelone | 2.90 | 2.20 | 2.55 |
Stracone | 1.30 | 1.80 | 1.55 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Philadelphia Union II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.60 | 2.45 |
Strzelone | 1.40 | 1.20 | 1.30 |
Stracone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.05.2026Dvs New England II2-2
- 18.05.2026Wvs Inter Miami II5-1
- 09.05.2026Lvs Chicago Fire II2-3
- 03.05.2026Dvs Orlando City II2-2
- 25.04.2026Dvs Carolina Core2-2
- 18.04.2026Wvs Chattanooga1-0
- 12.04.2026Dvs Toronto II3-3
- 03.04.2026Wvs Atlanta United II2-0
- 22.03.2026Wvs Atlanta United II3-0
- 15.03.2026Wvs Inter Miami II3-0
- 29.05.2026Lvs Toronto II1-2
- 23.05.2026Wvs Atlanta United II2-1
- 17.05.2026Dvs Columbus Crew II1-1
- 13.05.2026Lvs New England II0-1
- 03.05.2026Lvs New York RB II1-2
- 26.04.2026Wvs Connecticut FC2-1
- 17.04.2026Lvs Toronto II0-1
- 12.04.2026Wvs Carolina Core4-1
- 22.03.2026Dvs New York RB II1-1
- 15.03.2026Lvs Connecticut FC1-2
Progi bramkowe
| Crown Legacy | Philadelphia Union II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Crown Legacy | Philadelphia Union II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Crown Legacy | Philadelphia Union II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Crown Legacy | Philadelphia Union II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 40% (8/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 55% (11/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 65% (13/20) | 100% (20/20) |

