Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy The Town
Streaki - The Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- The Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- The Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- The Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- The Town — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Streaki - Ventura County
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ventura County — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ventura County — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ventura County — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ventura County — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ventura County — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ventura County — jest niepokonany (15/20, 75%)
Serie - The Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 The Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Serie - Ventura County
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ventura County — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ventura County — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Ventura County — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ventura County — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ventura County — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ventura County — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ventura County jest o 43% lepsza niż The Town pod względem odsetku wygranych meczów.
| The Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.10 | 3.05 |
Strzelone | 2.00 | 1.40 | 1.70 |
Stracone | 1.00 | 1.70 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 80% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Ventura County | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.00 | 3.25 |
Strzelone | 2.40 | 1.60 | 2.00 |
Stracone | 1.10 | 1.40 | 1.25 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Wvs Los Angeles FC II3-2
- 24.08.2026Lvs Austin II0-1
- 19.08.2026Dvs Houston Dynamo FC II1-1
- 17.08.2026Lvs St. Louis City II0-2
- 09.08.2026Dvs Minnesota United II1-1
- 03.08.2026Dvs Austin II1-1
- 26.07.2026Lvs Ventura County0-3
- 19.07.2026Lvs North Texas0-1
- 13.07.2026Lvs Tacoma Defiance0-1
- 08.07.2026Wvs Sporting KC II6-1
- 29.08.2026Wvs Colorado Rapids II3-2
- 24.08.2026Dvs Portland Timbers II2-2
- 14.08.2026Wvs Houston Dynamo FC II2-0
- 01.08.2026Wvs North Texas6-1
- 26.07.2026Wvs The Town3-0
- 19.07.2026Wvs Los Angeles FC II2-0
- 08.07.2026Lvs Vancouver Whitecaps II2-3
- 28.06.2026Wvs Real Monarchs3-1
- 14.06.2026Dvs Colorado Rapids II1-1
- 07.06.2026Wvs Houston Dynamo FC II3-1
Progi bramkowe
| The Town | Ventura County | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
| The Town | Ventura County | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
| The Town | Ventura County | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | The Town | Ventura County | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

