Football Stats
Herb New York RB II
New York RB IIŚr. pkt/mecz 1.60
USA / MLS Next Pro22 czerwca 2026 01:00
Herb Toronto II
Toronto IIŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy New York RB II

7W — New York RB II1D2W — Toronto II

Streaki - New York RB II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • New York RB II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • New York RB II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • New York RB II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • New York RB II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • New York RB II — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • New York RB II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • New York RB II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • New York RB II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • New York RB II — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - Toronto II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Toronto II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Toronto II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Toronto II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Toronto II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Toronto II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Toronto II — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - New York RB II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 New York RB II — powyżej 1.5 gola w meczu w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 New York RB II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 New York RB II — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu

Serie - Toronto II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Toronto II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Toronto II — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Toronto II — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Toronto II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Toronto II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb New York RB IINew York RB II51Herb Toronto IIToronto II
21.06Herb New York RB IINew York RB II50Herb Toronto IIToronto II
08.05Herb Toronto IIToronto II12Herb New York RB IINew York RB II
05.10Herb New York RB IINew York RB II21Herb Toronto IIToronto II
11.07Herb Toronto IIToronto II22Herb New York RB IINew York RB II
22.09Herb New York RB IINew York RB II20Herb Toronto IIToronto II
28.07Herb Toronto IIToronto II43Herb New York RB IINew York RB II
09.06Herb New York RB IINew York RB II21Herb Toronto IIToronto II
01.09Herb Toronto IIToronto II03Herb New York RB IINew York RB II
09.08Herb New York RB IINew York RB II12Herb Toronto IIToronto II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. New York RB II jest o 29% lepsza niż Toronto II pod względem odsetku wygranych meczów.

New York RB IIDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
4.40
3.40
3.90
Strzelone
2.60
1.50
2.05
Stracone
1.80
1.90
1.85
BTTS %
90%
90%
90%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Toronto IIDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.10
3.20
3.15
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
1.40
1.70
1.55
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

New York RB II jest o +73% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.60 gola/mecz
New York RB II u siebie
1.50 gola/mecz
Toronto II na wyjeździe

Progi bramkowe

New York RB IIToronto II
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNew York RB IIToronto II
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 2.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 3.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 4.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 5.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
MLS Next Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Austin II251807562.24
2Portland Timbers II251807532.12
3Crown Legacy251807512.04
5Chattanooga251609471.88
6Ventura County241509451.88
7Columbus Crew II241608451.88
8New York RB II2514011441.76
9Connecticut FC2515010431.72
10Atlanta United II2513012421.68
11New England II2514011421.68
12Los Angeles FC II2513012411.64
13St. Louis City II2513012401.60
14Chicago Fire II2513012391.56
15New York City II2513012391.56
16Huntsville City2512013381.52
17Orlando City II2513012381.52
18The Town2412012361.50
19Tacoma Defiance2512013361.44
20Philadelphia Union II2512013361.44
21North Texas2412012351.46
22Minnesota United II2411013341.42
23Toronto II2411013331.38
24Real Monarchs2411013291.21
25Carolina Core258017261.04
27Sporting KC II256019200.80
28FC Cincinnati II257018190.76
29Colorado Rapids II255020180.72
30Inter Miami II254021150.60