Football Stats
Herb Minnesota United II
Minnesota United IIŚr. pkt/mecz 1.45
USA / MLS Next Pro29 czerwca 2026 02:00
Herb Tacoma Defiance
Tacoma DefianceŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Minnesota United II

Streaki - Minnesota United II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Minnesota United II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Minnesota United II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Minnesota United II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Minnesota United II — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Minnesota United II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Minnesota United II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Tacoma Defiance

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tacoma Defiance — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tacoma Defiance — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tacoma Defiance — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tacoma Defiance — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tacoma Defiance — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tacoma Defiance — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Minnesota United II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Tacoma Defiance

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tacoma Defiance — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tacoma Defiance — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.06Herb Minnesota United IIMinnesota United II22Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance
16.08Herb Minnesota United IIMinnesota United II11Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance
01.06Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance11Herb Minnesota United IIMinnesota United II
04.08Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance51Herb Minnesota United IIMinnesota United II
19.05Herb Minnesota United IIMinnesota United II31Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance
26.08Herb Minnesota United IIMinnesota United II24Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance
15.05Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance44Herb Minnesota United IIMinnesota United II
16.08Herb Minnesota United IIMinnesota United II21Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance
18.07Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance32Herb Minnesota United IIMinnesota United II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Minnesota United II jest o 13% lepsza niż Tacoma Defiance pod względem odsetku wygranych meczów.

Minnesota United IIDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.20
2.60
2.90
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
1.40
1.40
1.40
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Tacoma DefianceDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.50
2.70
2.60
Strzelone
1.60
0.90
1.25
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Minnesota United II jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Minnesota United II u siebie
0.90 gola/mecz
Tacoma Defiance na wyjeździe

Progi bramkowe

Minnesota United IITacoma Defiance
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMinnesota United IITacoma Defiance
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
MLS Next Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Austin II251807562.24
2Portland Timbers II251807532.12
3Crown Legacy251807512.04
5Chattanooga251609471.88
6Ventura County241509451.88
7Columbus Crew II241608451.88
8New York RB II2514011441.76
9Connecticut FC2515010431.72
10Atlanta United II2513012421.68
11New England II2514011421.68
12Los Angeles FC II2513012411.64
13St. Louis City II2513012401.60
14Chicago Fire II2513012391.56
15New York City II2513012391.56
16Huntsville City2512013381.52
17Orlando City II2513012381.52
18The Town2412012361.50
19Tacoma Defiance2512013361.44
20Philadelphia Union II2512013361.44
21North Texas2412012351.46
22Minnesota United II2411013341.42
23Toronto II2411013331.38
24Real Monarchs2411013291.21
25Carolina Core258017261.04
27Sporting KC II256019200.80
28FC Cincinnati II257018190.76
29Colorado Rapids II255020180.72
30Inter Miami II254021150.60