Football Stats
Herb Colorado Rapids II
Colorado Rapids IIŚr. pkt/mecz 0.65
USA / MLS Next Pro12 lipca 2026 02:00
Herb North Texas
North TexasŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Colorado Rapids II

Streaki - Colorado Rapids II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Colorado Rapids II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Colorado Rapids II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Colorado Rapids II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Colorado Rapids II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Rapids II — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - North Texas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • North Texas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • North Texas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • North Texas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • North Texas — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • North Texas — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Colorado Rapids II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Colorado Rapids II — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Colorado Rapids II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - North Texas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 North Texas — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 North Texas — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 North Texas — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 North Texas — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 North Texas — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 North Texas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 North Texas — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.07Herb Colorado Rapids IIColorado Rapids II10Herb North TexasNorth Texas
08.03Herb North TexasNorth Texas31Herb Colorado Rapids IIColorado Rapids II
03.08Herb North TexasNorth Texas14Herb Colorado Rapids IIColorado Rapids II
19.06Herb Colorado Rapids IIColorado Rapids II11Herb North TexasNorth Texas
21.04Herb North TexasNorth Texas23Herb Colorado Rapids IIColorado Rapids II
02.09Herb North TexasNorth Texas22Herb Colorado Rapids IIColorado Rapids II
15.07Herb Colorado Rapids IIColorado Rapids II20Herb North TexasNorth Texas
21.04Herb Colorado Rapids IIColorado Rapids II02Herb North TexasNorth Texas
04.09Herb North TexasNorth Texas23Herb Colorado Rapids IIColorado Rapids II
26.05Herb North TexasNorth Texas33Herb Colorado Rapids IIColorado Rapids II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. North Texas jest o 150% lepsza niż Colorado Rapids II pod względem odsetku wygranych meczów.

Colorado Rapids IIDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
3.00
3.30
3.15
Strzelone
1.00
1.20
1.10
Stracone
2.00
2.10
2.05
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
North TexasDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.70
2.60
3.15
Strzelone
1.90
1.10
1.50
Stracone
1.80
1.50
1.65
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
50%
35%

Ostatnie 10 meczów

North Texas jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Colorado Rapids II u siebie
1.10 gola/mecz
North Texas na wyjeździe

Progi bramkowe

Colorado Rapids IINorth Texas
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemColorado Rapids IINorth Texas
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
MLS Next Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Austin II251807562.24
2Portland Timbers II251807532.12
3Crown Legacy251807512.04
5Chattanooga251609471.88
6Ventura County241509451.88
7Columbus Crew II241608451.88
8New York RB II2514011441.76
9Connecticut FC2515010431.72
10Atlanta United II2513012421.68
11New England II2514011421.68
12Los Angeles FC II2513012411.64
13St. Louis City II2513012401.60
14Chicago Fire II2513012391.56
15New York City II2513012391.56
16Huntsville City2512013381.52
17Orlando City II2513012381.52
18The Town2412012361.50
19Tacoma Defiance2512013361.44
20Philadelphia Union II2512013361.44
21North Texas2412012351.46
22Minnesota United II2411013341.42
23Toronto II2411013331.38
24Real Monarchs2411013291.21
25Carolina Core258017261.04
27Sporting KC II256019200.80
28FC Cincinnati II257018190.76
29Colorado Rapids II255020180.72
30Inter Miami II254021150.60