Football Stats
Herb Ventura County
Ventura CountyŚr. pkt/mecz 1.45
USA / MLS Next Pro26 lipca 2026 04:00
Herb The Town
The TownŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Ventura County

2W — Ventura County3D5W — The Town

Streaki - Ventura County

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ventura County — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Ventura County — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ventura County — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Ventura County — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Ventura County — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ventura County — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ventura County — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - The Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • The Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • The Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • The Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • The Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • The Town — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • The Town — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • The Town — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Ventura County

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ventura County — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ventura County — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - The Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 The Town — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 The Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb Ventura CountyVentura County30Herb The TownThe Town
02.05Herb Ventura CountyVentura County13Herb The TownThe Town
22.09Herb Ventura CountyVentura County04Herb The TownThe Town
16.08Herb The TownThe Town41Herb Ventura CountyVentura County
30.06Herb The TownThe Town11Herb Ventura CountyVentura County
29.07Herb Ventura CountyVentura County04Herb The TownThe Town
01.07Herb The TownThe Town33Herb Ventura CountyVentura County
18.03Herb Ventura CountyVentura County21Herb The TownThe Town
07.08Herb Ventura CountyVentura County14Herb The TownThe Town
30.06Herb The TownThe Town22Herb Ventura CountyVentura County

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. The Town jest o 25% lepsza niż Ventura County pod względem odsetku wygranych meczów.

Ventura CountyDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
3.00
3.20
Strzelone
2.10
1.30
1.70
Stracone
1.30
1.70
1.50
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
The TownDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
3.50
3.40
Strzelone
2.50
2.10
2.30
Stracone
0.80
1.40
1.10
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekVentura County vs The Town
2.10 gola/mecz
Ventura County u siebie
2.10 gola/mecz
The Town na wyjeździe

Progi bramkowe

Ventura CountyThe Town
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 3.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVentura CountyThe Town
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 3.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 4.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
MLS Next Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Austin II251807562.24
2Portland Timbers II251807532.12
3Crown Legacy251807512.04
5Chattanooga251609471.88
6Ventura County241509451.88
7Columbus Crew II241608451.88
8New York RB II2514011441.76
9Connecticut FC2515010431.72
10Atlanta United II2513012421.68
11New England II2514011421.68
12Los Angeles FC II2513012411.64
13St. Louis City II2513012401.60
14Chicago Fire II2513012391.56
15New York City II2513012391.56
16Huntsville City2512013381.52
17Orlando City II2513012381.52
18The Town2412012361.50
19Tacoma Defiance2512013361.44
20Philadelphia Union II2512013361.44
21North Texas2412012351.46
22Minnesota United II2411013341.42
23Toronto II2411013331.38
24Real Monarchs2411013291.21
25Carolina Core258017261.04
27Sporting KC II256019200.80
28FC Cincinnati II257018190.76
29Colorado Rapids II255020180.72
30Inter Miami II254021150.60