Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FC Cincinnati II
Streaki - FC Cincinnati II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Cincinnati II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- FC Cincinnati II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Cincinnati II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Cincinnati II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Cincinnati II — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- FC Cincinnati II — przegrywa (14/20, 70%)
Streaki - New England II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- New England II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- New England II — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- New England II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- New England II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- New England II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- New England II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- New England II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- New England II — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - FC Cincinnati II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Cincinnati II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cincinnati II — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cincinnati II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cincinnati II — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cincinnati II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cincinnati II — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cincinnati II — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Cincinnati II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - New England II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 New England II — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 New England II — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 New England II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. New England II jest o 140% lepsza niż FC Cincinnati II pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Cincinnati II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.20 | 2.95 |
Strzelone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
Stracone | 1.30 | 2.40 | 1.85 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| New England II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.20 | 3.15 |
Strzelone | 1.70 | 2.00 | 1.85 |
Stracone | 1.40 | 1.20 | 1.30 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 17.07.2026Lvs Toronto II1-3
- 12.07.2026Lvs Orlando City II1-2
- 05.07.2026Dvs New York RB II2-2
- 28.06.2026Wvs Inter Miami II1-0
- 18.06.2026Lvs Connecticut FC0-4
- 14.06.2026Lvs Columbus Crew II0-1
- 07.06.2026Lvs New England II0-1
- 23.05.2026Lvs New York City II0-2
- 17.05.2026Lvs Chattanooga1-3
- 14.05.2026Lvs Huntsville City0-4
- 23.07.2026Wvs New York City II3-0
- 15.07.2026Dvs Columbus Crew II2-2
- 05.07.2026Lvs Philadelphia Union II0-4
- 28.06.2026Wvs Toronto II3-1
- 21.06.2026Lvs Chicago Fire II1-2
- 14.06.2026Wvs New York RB II2-1
- 07.06.2026Wvs FC Cincinnati II1-0
- 22.05.2026Dvs Crown Legacy2-2
- 17.05.2026Wvs Orlando City II1-0
- 13.05.2026Wvs Philadelphia Union II1-0
Progi bramkowe
| FC Cincinnati II | New England II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| FC Cincinnati II | New England II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| FC Cincinnati II | New England II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Cincinnati II | New England II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

