Football Stats
Herb St. Louis City II
St. Louis City IIŚr. pkt/mecz 1.30
USA / MLS Next Pro27 lipca 2026 01:00
Herb Vancouver Whitecaps II
Vancouver Whitecaps IIŚr. pkt/mecz 0.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy St. Louis City II

Streaki - St. Louis City II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • St. Louis City II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • St. Louis City II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • St. Louis City II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • St. Louis City II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • St. Louis City II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • St. Louis City II — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Vancouver Whitecaps II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vancouver Whitecaps II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Vancouver Whitecaps II — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vancouver Whitecaps II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vancouver Whitecaps II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vancouver Whitecaps II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vancouver Whitecaps II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vancouver Whitecaps II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - St. Louis City II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 St. Louis City II — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City II — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City II — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 St. Louis City II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Vancouver Whitecaps II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vancouver Whitecaps II — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver Whitecaps II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver Whitecaps II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver Whitecaps II — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver Whitecaps II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb St. Louis City IISt. Louis City II11Herb Vancouver Whitecaps IIVancouver Whitecaps II
07.08Herb Vancouver Whitecaps IIVancouver Whitecaps II24Herb St. Louis City IISt. Louis City II
30.06Herb Vancouver Whitecaps IIVancouver Whitecaps II31Herb St. Louis City IISt. Louis City II
09.09Herb Vancouver Whitecaps IIVancouver Whitecaps II01Herb St. Louis City IISt. Louis City II
30.04Herb St. Louis City IISt. Louis City II21Herb Vancouver Whitecaps IIVancouver Whitecaps II
14.08Herb Vancouver Whitecaps IIVancouver Whitecaps II14Herb St. Louis City IISt. Louis City II
08.05Herb St. Louis City IISt. Louis City II12Herb Vancouver Whitecaps IIVancouver Whitecaps II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. St. Louis City II jest o 133% lepsza niż Vancouver Whitecaps II pod względem odsetku wygranych meczów.

St. Louis City IIDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.20
3.20
3.20
Strzelone
1.70
1.30
1.50
Stracone
1.50
1.90
1.70
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Vancouver Whitecaps IIDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
3.30
3.80
3.55
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
2.00
2.60
2.30
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

St. Louis City II jest o +42% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
St. Louis City II u siebie
1.20 gola/mecz
Vancouver Whitecaps II na wyjeździe

Progi bramkowe

St. Louis City IIVancouver Whitecaps II
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSt. Louis City IIVancouver Whitecaps II
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 3.5
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Under 4.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
MLS Next Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Austin II251807562.24
2Portland Timbers II251807532.12
3Crown Legacy251807512.04
5Chattanooga251609471.88
6Ventura County241509451.88
7Columbus Crew II241608451.88
8New York RB II2514011441.76
9Connecticut FC2515010431.72
10Atlanta United II2513012421.68
11New England II2514011421.68
12Los Angeles FC II2513012411.64
13St. Louis City II2513012401.60
14Chicago Fire II2513012391.56
15New York City II2513012391.56
16Huntsville City2512013381.52
17Orlando City II2513012381.52
18The Town2412012361.50
19Tacoma Defiance2512013361.44
20Philadelphia Union II2512013361.44
21North Texas2412012351.46
22Minnesota United II2411013341.42
23Toronto II2411013331.38
24Real Monarchs2411013291.21
25Carolina Core258017261.04
27Sporting KC II256019200.80
28FC Cincinnati II257018190.76
29Colorado Rapids II255020180.72
30Inter Miami II254021150.60