Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Toronto II
Streaki - Toronto II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Toronto II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Toronto II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Toronto II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Toronto II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Toronto II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Toronto II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Toronto II — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Columbus Crew II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Columbus Crew II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Columbus Crew II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Columbus Crew II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Columbus Crew II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Columbus Crew II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Columbus Crew II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Columbus Crew II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Columbus Crew II — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Columbus Crew II — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Toronto II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Toronto II — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Toronto II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
Serie - Columbus Crew II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Columbus Crew II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Columbus Crew II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Columbus Crew II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Columbus Crew II jest o 22% lepsza niż Toronto II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Toronto II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 4.20 | 3.75 |
Strzelone | 1.80 | 1.70 | 1.75 |
Stracone | 1.50 | 2.50 | 2.00 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
| Columbus Crew II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 30% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.20 | 3.40 |
Strzelone | 2.50 | 1.50 | 2.00 |
Stracone | 1.10 | 1.70 | 1.40 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs New York City II2-0
- 23.08.2026Lvs New York RB II1-5
- 14.08.2026Dvs Chattanooga2-2
- 10.08.2026Wvs Chicago Fire II4-2
- 25.07.2026Lvs Inter Miami II1-2
- 17.07.2026Wvs FC Cincinnati II3-1
- 12.07.2026Lvs Connecticut FC2-3
- 04.07.2026Lvs Atlanta United II0-1
- 28.06.2026Lvs New England II1-3
- 21.06.2026Lvs New York RB II0-5
- 30.08.2026Wvs Chicago Fire II4-0
- 23.08.2026Lvs Huntsville City0-1
- 15.08.2026Wvs New York City II4-2
- 08.08.2026Lvs New York RB II1-2
- 26.07.2026Lvs Connecticut FC1-2
- 18.07.2026Wvs Philadelphia Union II2-0
- 15.07.2026Dvs New England II2-2
- 28.06.2026Dvs Orlando City II2-2
- 21.06.2026Wvs Atlanta United II3-2
- 14.06.2026Wvs FC Cincinnati II1-0
Progi bramkowe
| Toronto II | Columbus Crew II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
| Toronto II | Columbus Crew II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
| Toronto II | Columbus Crew II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Toronto II | Columbus Crew II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

