Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Connecticut FC
Streaki - Connecticut FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Connecticut FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Connecticut FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Connecticut FC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Connecticut FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Connecticut FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Connecticut FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Connecticut FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Orlando City II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Orlando City II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Orlando City II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Orlando City II — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Orlando City II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Orlando City II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Orlando City II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Orlando City II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Orlando City II — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - Connecticut FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Connecticut FC — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Connecticut FC — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Connecticut FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Connecticut FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Connecticut FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Connecticut FC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Connecticut FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Connecticut FC — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Connecticut FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Serie - Orlando City II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Orlando City II — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Orlando City II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 35 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Connecticut FC jest o 18% lepsza niż Orlando City II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Connecticut FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 44% | 47% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.89 | 3.58 |
Strzelone | 1.70 | 2.00 | 1.84 |
Stracone | 1.60 | 1.89 | 1.74 |
BTTS % | 70% | 89% | 79% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 11% |
Nie strzelił % | 20% | 11% | 16% |
| Orlando City II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 4.40 | 3.20 | 3.80 |
Strzelone | 2.50 | 1.70 | 2.10 |
Stracone | 1.90 | 1.50 | 1.70 |
BTTS % | 90% | 80% | 85% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 26.07.2026Wvs Columbus Crew II2-1
- 19.07.2026Wvs New York RB II2-1
- 12.07.2026Wvs Toronto II3-2
- 05.07.2026Wvs Carolina Core3-1
- 26.06.2026Lvs New York City II1-4
- 18.06.2026Wvs FC Cincinnati II4-0
- 14.06.2026Wvs Toronto II4-2
- 08.06.2026Lvs Columbus Crew II1-2
- 31.05.2026Dvs Huntsville City2-2
- 24.05.2026Wvs New York RB II3-1
- 26.07.2026Lvs Huntsville City0-1
- 18.07.2026Dvs Chattanooga1-1
- 12.07.2026Wvs FC Cincinnati II2-1
- 05.07.2026Dvs Crown Legacy1-1
- 28.06.2026Dvs Columbus Crew II2-2
- 21.06.2026Lvs Philadelphia Union II1-2
- 14.06.2026Wvs Huntsville City2-1
- 07.06.2026Wvs Carolina Core3-2
- 31.05.2026Wvs Chattanooga5-2
- 24.05.2026Wvs Inter Miami II4-1
Progi bramkowe
| Connecticut FC | Orlando City II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 89% (17/19) | 85% (17/20) |
| Connecticut FC | Orlando City II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 89% (17/19) | 85% (17/20) |
| Connecticut FC | Orlando City II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 89% (17/19) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Connecticut FC | Orlando City II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/39) | 5% (1/19) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 8% (3/39) | 5% (1/19) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 21% (8/39) | 16% (3/19) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 46% (18/39) | 47% (9/19) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 74% (29/39) | 79% (15/19) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 87% (34/39) | 89% (17/19) | 85% (17/20) |

