Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Columbus Crew II
Streaki - Columbus Crew II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Columbus Crew II — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Columbus Crew II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Columbus Crew II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Columbus Crew II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Columbus Crew II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Columbus Crew II — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Columbus Crew II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Columbus Crew II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Columbus Crew II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Columbus Crew II — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - New York RB II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- New York RB II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- New York RB II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- New York RB II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- New York RB II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- New York RB II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- New York RB II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- New York RB II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Columbus Crew II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Columbus Crew II — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Columbus Crew II — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Columbus Crew II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Columbus Crew II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Serie - New York RB II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 New York RB II — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 New York RB II — powyżej 1.5 gola w meczu w 30 meczach z rzędu
- 🔥 New York RB II — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 New York RB II — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 New York RB II — przegrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 New York RB II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Columbus Crew II jest o 25% lepsza niż New York RB II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Columbus Crew II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.30 | 3.35 |
Strzelone | 2.20 | 1.50 | 1.85 |
Stracone | 1.20 | 1.80 | 1.50 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| New York RB II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 3.00 | 3.55 |
Strzelone | 2.50 | 1.20 | 1.85 |
Stracone | 1.60 | 1.80 | 1.70 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 26.07.2026Lvs Connecticut FC1-2
- 18.07.2026Wvs Philadelphia Union II2-0
- 15.07.2026Dvs New England II2-2
- 28.06.2026Dvs Orlando City II2-2
- 21.06.2026Wvs Atlanta United II3-2
- 14.06.2026Wvs FC Cincinnati II1-0
- 08.06.2026Wvs Connecticut FC2-1
- 30.05.2026Wvs New York City II3-2
- 25.05.2026Dvs Toronto II2-2
- 17.05.2026Dvs Philadelphia Union II1-1
- 02.08.2026Lvs New England II1-4
- 24.07.2026Lvs Crown Legacy0-3
- 19.07.2026Lvs Connecticut FC1-2
- 12.07.2026Lvs Chicago Fire II0-3
- 05.07.2026Dvs FC Cincinnati II2-2
- 28.06.2026Wvs Philadelphia Union II5-0
- 21.06.2026Wvs Toronto II5-0
- 14.06.2026Lvs New England II1-2
- 06.06.2026Lvs Chattanooga0-4
- 30.05.2026Dvs Carolina Core1-1
Progi bramkowe
| Columbus Crew II | New York RB II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| Columbus Crew II | New York RB II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| Columbus Crew II | New York RB II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Columbus Crew II | New York RB II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

