Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Colorado Rapids II
Streaki - Colorado Rapids II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Colorado Rapids II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Colorado Rapids II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Colorado Rapids II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Colorado Rapids II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Colorado Rapids II — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Colorado Rapids II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
Streaki - St. Louis City II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- St. Louis City II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- St. Louis City II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- St. Louis City II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- St. Louis City II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- St. Louis City II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- St. Louis City II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- St. Louis City II — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Colorado Rapids II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Colorado Rapids II — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids II — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids II — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids II — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Rapids II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - St. Louis City II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 St. Louis City II — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City II — nie wygrywa 1. połowę w 13 meczach z rzędu
- 🔥 St. Louis City II — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. St. Louis City II jest o 250% lepsza niż Colorado Rapids II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Colorado Rapids II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.00 | 2.90 |
Strzelone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
Stracone | 1.90 | 2.10 | 2.00 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| St. Louis City II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.20 | 3.15 |
Strzelone | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
Stracone | 1.40 | 1.90 | 1.65 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Lvs Los Angeles FC II0-3
- 27.07.2026Lvs Tacoma Defiance1-2
- 18.07.2026Lvs Houston Dynamo FC II1-2
- 12.07.2026Wvs North Texas1-0
- 06.07.2026Lvs Austin II2-3
- 28.06.2026Wvs Vancouver Whitecaps II1-0
- 21.06.2026Lvs Portland Timbers II0-2
- 14.06.2026Dvs Ventura County1-1
- 07.06.2026Dvs St. Louis City II1-1
- 24.05.2026Lvs Minnesota United II0-2
- 02.08.2026Wvs Real Monarchs3-0
- 26.07.2026Dvs Vancouver Whitecaps II1-1
- 18.07.2026Lvs Portland Timbers II1-2
- 11.07.2026Lvs Houston Dynamo FC II1-2
- 05.07.2026Lvs North Texas0-3
- 28.06.2026Lvs Austin II0-2
- 20.06.2026Lvs Minnesota United II2-5
- 07.06.2026Dvs Colorado Rapids II1-1
- 30.05.2026Wvs North Texas2-0
- 24.05.2026Dvs Los Angeles FC II1-1
Progi bramkowe
| Colorado Rapids II | St. Louis City II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Colorado Rapids II | St. Louis City II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Colorado Rapids II | St. Louis City II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Colorado Rapids II | St. Louis City II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

