Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Philadelphia Union II
Streaki - Philadelphia Union II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Philadelphia Union II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Philadelphia Union II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Philadelphia Union II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Philadelphia Union II — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Philadelphia Union II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Connecticut FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Connecticut FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Connecticut FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Connecticut FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Connecticut FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Connecticut FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Connecticut FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Connecticut FC — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Philadelphia Union II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Philadelphia Union II — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Philadelphia Union II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Philadelphia Union II — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Philadelphia Union II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Philadelphia Union II — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Philadelphia Union II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Connecticut FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Connecticut FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Connecticut FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Connecticut FC — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Connecticut FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Connecticut FC jest o 38% lepsza niż Philadelphia Union II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Philadelphia Union II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.40 | 2.80 |
Strzelone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
Stracone | 1.00 | 2.00 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Connecticut FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.80 | 3.65 |
Strzelone | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
Stracone | 1.50 | 1.80 | 1.65 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Wvs New England II4-3
- 08.08.2026Wvs FC Cincinnati II2-1
- 01.08.2026Dvs New York City II1-1
- 25.07.2026Lvs Chattanooga0-4
- 18.07.2026Lvs Columbus Crew II0-2
- 12.07.2026Dvs Huntsville City0-0
- 05.07.2026Wvs New England II4-0
- 28.06.2026Lvs New York RB II0-5
- 21.06.2026Wvs Orlando City II2-1
- 14.06.2026Lvs New York City II0-1
- 19.08.2026Wvs Crown Legacy2-0
- 16.08.2026Wvs FC Cincinnati II3-2
- 09.08.2026Lvs New England II1-2
- 01.08.2026Wvs Orlando City II4-2
- 26.07.2026Wvs Columbus Crew II2-1
- 19.07.2026Wvs New York RB II2-1
- 12.07.2026Wvs Toronto II3-2
- 05.07.2026Wvs Carolina Core3-1
- 26.06.2026Lvs New York City II1-4
- 18.06.2026Wvs FC Cincinnati II4-0
Progi bramkowe
| Philadelphia Union II | Connecticut FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| Philadelphia Union II | Connecticut FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| Philadelphia Union II | Connecticut FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Philadelphia Union II | Connecticut FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

