Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Austin II
Streaki - Austin II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Austin II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Austin II — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Austin II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Austin II — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Austin II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Austin II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Austin II — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Austin II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - The Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- The Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- The Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- The Town — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- The Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- The Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- The Town — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- The Town — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- The Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- The Town — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Austin II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Austin II — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Austin II — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Austin II — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - The Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 The Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 The Town — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 The Town — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 The Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Austin II jest o 75% lepsza niż The Town pod względem odsetku wygranych meczów.
| Austin II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 60% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.30 | 2.75 |
Strzelone | 2.30 | 1.90 | 2.10 |
Stracone | 0.90 | 0.40 | 0.65 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
| The Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.50 | 3.25 |
Strzelone | 2.10 | 1.80 | 1.95 |
Stracone | 0.90 | 1.70 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 90% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 20.08.2026Dvs North Texas0-0
- 16.08.2026Wvs Vancouver Whitecaps II4-1
- 10.08.2026Wvs Sporting KC II1-0
- 03.08.2026Dvs The Town1-1
- 26.07.2026Dvs Houston Dynamo FC II1-1
- 23.07.2026Wvs Vancouver Whitecaps II4-0
- 13.07.2026Lvs Minnesota United II2-3
- 06.07.2026Wvs Colorado Rapids II3-2
- 28.06.2026Wvs St. Louis City II2-0
- 22.06.2026Wvs Sporting KC II2-1
- 19.08.2026Dvs Houston Dynamo FC II1-1
- 17.08.2026Lvs St. Louis City II0-2
- 09.08.2026Dvs Minnesota United II1-1
- 03.08.2026Dvs Austin II1-1
- 26.07.2026Lvs Ventura County0-3
- 19.07.2026Lvs North Texas0-1
- 13.07.2026Lvs Tacoma Defiance0-1
- 08.07.2026Wvs Sporting KC II6-1
- 27.06.2026Wvs Portland Timbers II3-2
- 18.06.2026Lvs Vancouver Whitecaps II2-3
Progi bramkowe
| Austin II | The Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Austin II | The Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Austin II | The Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Austin II | The Town | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

