Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy New England II
Streaki - New England II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- New England II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- New England II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- New England II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- New England II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- New England II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- New England II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- New England II — jest niepokonany (14/20, 70%)
Streaki - Huntsville City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Huntsville City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Huntsville City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Huntsville City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Huntsville City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Huntsville City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Huntsville City — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - New England II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 New England II — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 New England II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 New England II — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 New England II — powyżej 2.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 New England II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 New England II — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 New England II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 New England II — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Huntsville City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Huntsville City — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Huntsville City — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Huntsville City — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Huntsville City — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Huntsville City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. New England II jest o 43% lepsza niż Huntsville City pod względem odsetku wygranych meczów.
| New England II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.10 | 3.30 |
Strzelone | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
Stracone | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Huntsville City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.30 | 3.45 |
Strzelone | 1.90 | 1.10 | 1.50 |
Stracone | 1.70 | 2.20 | 1.95 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs New York City II1-2
- 19.08.2026Lvs Inter Miami II2-4
- 16.08.2026Lvs Philadelphia Union II3-4
- 09.08.2026Wvs Connecticut FC2-1
- 02.08.2026Wvs New York RB II4-1
- 26.07.2026Dvs FC Cincinnati II2-2
- 23.07.2026Wvs New York City II3-0
- 15.07.2026Dvs Columbus Crew II2-2
- 05.07.2026Lvs Philadelphia Union II0-4
- 28.06.2026Wvs Toronto II3-1
- 23.08.2026Wvs Columbus Crew II1-0
- 16.08.2026Wvs Inter Miami II2-0
- 13.08.2026Dvs Crown Legacy2-2
- 08.08.2026Lvs Carolina Core0-2
- 02.08.2026Lvs Crown Legacy1-3
- 26.07.2026Wvs Orlando City II1-0
- 19.07.2026Wvs Atlanta United II2-0
- 12.07.2026Dvs Philadelphia Union II0-0
- 06.07.2026Dvs Chicago Fire II2-2
- 28.06.2026Lvs Carolina Core0-1
Progi bramkowe
| New England II | Huntsville City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| New England II | Huntsville City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| New England II | Huntsville City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | New England II | Huntsville City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |

