Football Stats
Herb Ventura County
Ventura CountyŚr. pkt/mecz 1.75
USA / MLS Next Pro14 września 2026 01:00
Herb Tacoma Defiance
Tacoma DefianceŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Ventura County

Streaki - Ventura County

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ventura County — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Ventura County — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Ventura County — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ventura County — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Ventura County — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ventura County — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ventura County — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ventura County — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Tacoma Defiance

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tacoma Defiance — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tacoma Defiance — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tacoma Defiance — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tacoma Defiance — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tacoma Defiance — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tacoma Defiance — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tacoma Defiance — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Ventura County

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ventura County — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ventura County — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Ventura County — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ventura County — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ventura County — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ventura County — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Tacoma Defiance

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tacoma Defiance — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tacoma Defiance — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tacoma Defiance — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.05Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance10Herb Ventura CountyVentura County
30.03Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance01Herb Ventura CountyVentura County
02.08Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance46Herb Ventura CountyVentura County
03.05Herb Ventura CountyVentura County12Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance
08.03Herb Ventura CountyVentura County32Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance
21.10Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance40Herb Ventura CountyVentura County
19.08Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance22Herb Ventura CountyVentura County
01.06Herb Ventura CountyVentura County32Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance
01.04Herb Ventura CountyVentura County52Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance
17.07Herb Ventura CountyVentura County11Herb Tacoma DefianceTacoma Defiance

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Ventura CountyDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.50
3.00
3.25
Strzelone
2.40
1.60
2.00
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Tacoma DefianceDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
3.50
3.20
Strzelone
1.90
1.50
1.70
Stracone
1.00
2.00
1.50
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Ventura County jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Ventura County u siebie
1.50 gola/mecz
Tacoma Defiance na wyjeździe

Progi bramkowe

Ventura CountyTacoma Defiance
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVentura CountyTacoma Defiance
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 3.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
MLS Next Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Austin II251807562.24
2Portland Timbers II251807532.12
3Crown Legacy251807512.04
5Chattanooga251609471.88
6Ventura County241509451.88
7Columbus Crew II241608451.88
8New York RB II2514011441.76
9Connecticut FC2515010431.72
10Atlanta United II2513012421.68
11New England II2514011421.68
12Los Angeles FC II2513012411.64
13St. Louis City II2513012401.60
14Chicago Fire II2513012391.56
15New York City II2513012391.56
16Huntsville City2512013381.52
17Orlando City II2513012381.52
18The Town2412012361.50
19Tacoma Defiance2512013361.44
20Philadelphia Union II2512013361.44
21North Texas2412012351.46
22Minnesota United II2411013341.42
23Toronto II2411013331.38
24Real Monarchs2411013291.21
25Carolina Core258017261.04
27Sporting KC II256019200.80
28FC Cincinnati II257018190.76
29Colorado Rapids II255020180.72
30Inter Miami II254021150.60