Football Stats
Herb Ferroviária
FerroviáriaŚr. pkt/mecz 1.05
Brazylia / Serie C16 czerwca 2026 01:30
Herb Barra
BarraŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Ferroviária

1W — Ferroviária0D0W — Barra

Streaki - Ferroviária

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ferroviária — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Ferroviária — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ferroviária — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ferroviária — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Ferroviária — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Ferroviária — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ferroviária — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Ferroviária — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Ferroviária — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ferroviária — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ferroviária — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ferroviária — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Barra

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barra — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barra — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barra — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barra — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barra — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Barra — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Barra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Barra — powyżej 39.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
  • Barra — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Barra — poniżej 8.5 rożnych (4/4, 100%)
  • Barra — poniżej 4.5 kartek (4/4, 100%)
  • Barra — powyżej 3.5 kartek łącznie (4/4, 100%)
  • Barra — poniżej 4.5 kartek łącznie (4/4, 100%)
  • Barra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
  • Barra — poniżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Barra — powyżej 3.5 kartek (3/4, 75%)

Serie - Ferroviária

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ferroviária — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — powyżej 2.5 kartek w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — powyżej 2.5 kartek łącznie w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Barra

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barra — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.06Herb FerroviáriaFerroviária10Herb BarraBarra

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Barra jest o 50% lepsza niż Ferroviária pod względem odsetku wygranych meczów.

FerroviáriaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.20
2.70
2.45
Strzelone
0.90
1.30
1.10
Stracone
1.30
1.40
1.35
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
BarraDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.70
1.90
1.80
Strzelone
1.00
1.10
1.05
Stracone
0.70
0.80
0.75
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Ostatnie 10 meczów

Barra jest o +22% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Ferroviária u siebie
1.10 gola/mecz
Barra na wyjeździe

Progi bramkowe

FerroviáriaBarra
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ferroviária notuje o 58% wyższy wynik niż Barra pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFerroviáriaBarra
Match Corners AVG
9.60 (15/40)
10.64 (11/20)
6.75 (4/20)
Over 6.5 Corners
80% (12/15)
91% (10/11)
50% (2/4)
Over 7.5 Corners
73% (11/15)
82% (9/11)
50% (2/4)
Over 8.5 Corners
60% (9/15)
82% (9/11)
0% (0/4)
Over 9.5 Corners
47% (7/15)
64% (7/11)
0% (0/4)
Over 10.5 Corners
33% (5/15)
45% (5/11)
0% (0/4)
Over 11.5 Corners
33% (5/15)
45% (5/11)
0% (0/4)
Over 12.5 Corners
33% (5/15)
45% (5/11)
0% (0/4)
Over 13.5 Corners
20% (3/15)
27% (3/11)
0% (0/4)
Over 14.5 Corners
13% (2/15)
18% (2/11)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFerroviáriaBarra
Corners Earned Match
4.04
4.35
2.50
More Corners Than Opponent
25% (6/24)
25% (5/20)
25% (1/4)
Over 2.5 Corners Earned
67% (16/24)
70% (14/20)
50% (2/4)
Over 3.5 Corners Earned
54% (13/24)
55% (11/20)
50% (2/4)
Over 4.5 Corners Earned
46% (11/24)
50% (10/20)
25% (1/4)
Over 5.5 Corners Earned
33% (8/24)
40% (8/20)
0% (0/4)
Over 6.5 Corners Earned
21% (5/24)
25% (5/20)
0% (0/4)
Over 7.5 Corners Earned
13% (3/24)
15% (3/20)
0% (0/4)
Over 8.5 Corners Earned
4% (1/24)
5% (1/20)
0% (0/4)
Corners Earned
97
87
10

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ferroviária notuje o 38% wyższy wynik niż Barra pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFerroviáriaBarra
Match Cards AVG
5.25 (24/24)
5.50 (20/20)
4.00 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (24/24)
100% (20/20)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
100% (24/24)
100% (20/20)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
100% (24/24)
100% (20/20)
100% (4/4)
Over 3.5 Cards
83% (20/24)
80% (16/20)
100% (4/4)
Over 4.5 Cards
58% (14/24)
70% (14/20)
0% (0/4)
Over 5.5 Cards
38% (9/24)
45% (9/20)
0% (0/4)
Over 6.5 Cards
25% (6/24)
30% (6/20)
0% (0/4)
Over 7.5 Cards
13% (3/24)
15% (3/20)
0% (0/4)
Total Cards
126
110
16
Highest in a Match
9
9
4
Lowest in a Match
3
3
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFerroviáriaBarra
Under 0.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 1.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 2.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 3.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Botafogo PB191036331.74
2Brusque19955321.68
3Ferroviária19865301.58
4Maringá19865301.58
5Inter De Limeira19865301.58
6Floresta19865301.58
7Santa Cruz19856291.53
8Ypiranga-RS19856291.53
9Paysandu19928291.53
10Guarani Campinas19775281.47
11Figueirense19775281.47
12Maranhão19766271.42
13Amazonas19757261.37
14Caxias19676251.32
15Ituano19649221.16
16Barra19568211.11
17Volta Redonda196310211.11
18Anápolis195410191.00
19AO Itabaiana194510170.89
20Confiança193412130.68