Football Stats
Herb Ypiranga-RS
Ypiranga-RSŚr. pkt/mecz 1.25
Brazylia / Serie C26 lipca 2026 21:00
Herb Barra
BarraŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Ypiranga-RS

1W — Ypiranga-RS0D0W — Barra

Streaki - Ypiranga-RS

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ypiranga-RS — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Ypiranga-RS — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Ypiranga-RS — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ypiranga-RS — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ypiranga-RS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ypiranga-RS — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ypiranga-RS — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Ypiranga-RS — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Ypiranga-RS — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Ypiranga-RS — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Ypiranga-RS — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Ypiranga-RS — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Ypiranga-RS — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Ypiranga-RS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Ypiranga-RS — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Ypiranga-RS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Barra

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barra — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barra — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barra — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barra — powyżej 39.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
  • Barra — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Barra — poniżej 8.5 rożnych (4/4, 100%)
  • Barra — poniżej 4.5 kartek (4/4, 100%)
  • Barra — powyżej 3.5 kartek łącznie (4/4, 100%)
  • Barra — poniżej 4.5 kartek łącznie (4/4, 100%)
  • Barra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
  • Barra — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Barra — poniżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Barra — powyżej 3.5 kartek (3/4, 75%)

Serie - Ypiranga-RS

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ypiranga-RS — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ypiranga-RS — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ypiranga-RS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Barra

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barra — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb Ypiranga-RSYpiranga-RS10Herb BarraBarra

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ypiranga-RS jest o 75% lepsza niż Barra pod względem odsetku wygranych meczów.

Ypiranga-RSDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
2.70
2.55
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
BarraDomWyjazdOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
1.90
1.90
1.90
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.00
0.90
0.95
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Ostatnie 10 meczów

Ypiranga-RS jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Ypiranga-RS u siebie
1.00 gola/mecz
Barra na wyjeździe

Progi bramkowe

Ypiranga-RSBarra
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Barra notuje o 35% wyższy wynik niż Ypiranga-RS pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemYpiranga-RSBarra
Match Corners AVG
6.40 (5/40)
5.00 (1/20)
6.75 (4/20)
Over 6.5 Corners
40% (2/5)
0% (0/1)
50% (2/4)
Over 7.5 Corners
40% (2/5)
0% (0/1)
50% (2/4)
Over 8.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Over 9.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Over 10.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Over 11.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Over 12.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Over 13.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Over 14.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemYpiranga-RSBarra
Corners Earned Match
2.60
3.00
2.50
More Corners Than Opponent
40% (2/5)
100% (1/1)
25% (1/4)
Over 2.5 Corners Earned
60% (3/5)
100% (1/1)
50% (2/4)
Over 3.5 Corners Earned
40% (2/5)
0% (0/1)
50% (2/4)
Over 4.5 Corners Earned
20% (1/5)
0% (0/1)
25% (1/4)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Corners Earned
13
3
10

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ypiranga-RS notuje o 75% wyższy wynik niż Barra pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemYpiranga-RSBarra
Match Cards AVG
4.60 (5/5)
7.00 (1/1)
4.00 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (5/5)
100% (1/1)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
100% (5/5)
100% (1/1)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
100% (5/5)
100% (1/1)
100% (4/4)
Over 3.5 Cards
100% (5/5)
100% (1/1)
100% (4/4)
Over 4.5 Cards
20% (1/5)
100% (1/1)
0% (0/4)
Over 5.5 Cards
20% (1/5)
100% (1/1)
0% (0/4)
Over 6.5 Cards
20% (1/5)
100% (1/1)
0% (0/4)
Over 7.5 Cards
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Total Cards
23
7
16
Highest in a Match
7
7
4
Lowest in a Match
4
7
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemYpiranga-RSBarra
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Botafogo PB191036331.74
2Brusque19955321.68
3Ferroviária19865301.58
4Maringá19865301.58
5Inter De Limeira19865301.58
6Floresta19865301.58
7Santa Cruz19856291.53
8Ypiranga-RS19856291.53
9Paysandu19928291.53
10Guarani Campinas19775281.47
11Figueirense19775281.47
12Maranhão19766271.42
13Amazonas19757261.37
14Caxias19676251.32
15Ituano19649221.16
16Barra19568211.11
17Volta Redonda196310211.11
18Anápolis195410191.00
19AO Itabaiana194510170.89
20Confiança193412130.68