Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Real de Banjul
Streaki - Real de Banjul
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Real de Banjul — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Real de Banjul — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Real de Banjul — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Real de Banjul — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Real de Banjul — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Falcons
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Falcons — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Falcons — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Falcons — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Falcons — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Falcons — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Falcons — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Falcons — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Falcons — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Real de Banjul
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Real de Banjul — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real de Banjul — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Falcons
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Falcons — poniżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Falcons — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real de Banjul jest o 40% lepsza niż Falcons pod względem odsetku wygranych meczów.
| Real de Banjul | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.30 | 1.55 |
Strzelone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
Stracone | 0.80 | 0.40 | 0.60 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 70% | 55% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Falcons | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 0.70 | 1.50 | 1.10 |
Strzelone | 0.30 | 0.90 | 0.60 |
Stracone | 0.40 | 0.60 | 0.50 |
BTTS % | 10% | 20% | 15% |
Czyste konto % | 70% | 60% | 65% |
Nie strzelił % | 70% | 50% | 60% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.05.2026Wvs BST Galaxy1-0
- 17.05.2026Dvs Brikama United2-2
- 12.05.2026Dvs Samger0-0
- 06.05.2026Lvs Medina United1-2
- 03.05.2026Dvs TMT1-1
- 18.04.2026Lvs GPA0-1
- 13.04.2026Dvs Hawks0-0
- 08.04.2026Dvs Dutch Lions2-2
- 24.03.2026Dvs Bombada0-0
- 14.03.2026Wvs Hart Acedemy1-0
- 25.05.2026Lvs Team Rhino0-1
- 18.05.2026Dvs BST Galaxy1-1
- 13.05.2026Dvs Brikama United0-0
- 06.05.2026Lvs Samger0-1
- 03.05.2026Lvs Medina United0-1
- 18.04.2026Dvs TMT0-0
- 13.04.2026Wvs GPA1-0
- 08.04.2026Dvs Hawks0-0
- 24.03.2026Dvs Dutch Lions0-0
- 15.03.2026Dvs Bombada2-2
Progi bramkowe
| Real de Banjul | Falcons | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
| Real de Banjul | Falcons | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
| Real de Banjul | Falcons | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Real de Banjul | Falcons | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 1.5 | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Under 2.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

