Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Greater Tomorrow
Streaki - Greater Tomorrow
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Greater Tomorrow — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Greater Tomorrow — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Greater Tomorrow — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Greater Tomorrow — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
Streaki - Samger
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Samger — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Samger — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Samger — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Samger — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Samger — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Samger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Greater Tomorrow
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Greater Tomorrow — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Greater Tomorrow — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Greater Tomorrow — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Greater Tomorrow — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Serie - Samger
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Samger — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Samger — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Samger — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Samger — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Samger — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Samger — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Samger — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Greater Tomorrow jest o 50% lepsza niż Samger pod względem odsetku wygranych meczów.
| Greater Tomorrow | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 1.10 | 1.85 |
Strzelone | 1.20 | 0.60 | 0.90 |
Stracone | 1.40 | 0.50 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 20% | 60% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
| Samger | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.30 | 1.65 |
Strzelone | 0.80 | 0.70 | 0.75 |
Stracone | 1.20 | 0.60 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.05.2026Lvs Medina United0-1
- 17.05.2026Dvs TMT0-0
- 13.05.2026Wvs GPA3-1
- 06.05.2026Wvs Hawks1-0
- 30.04.2026Wvs Dutch Lions4-2
- 20.04.2026Dvs Bombada0-0
- 12.04.2026Dvs Hart Acedemy2-2
- 07.04.2026Lvs Team Rhino1-2
- 23.03.2026Lvs Steve Biko0-1
- 13.03.2026Lvs Fortune1-2
- 25.05.2026Dvs Steve Biko1-1
- 17.05.2026Dvs Fortune0-0
- 12.05.2026Dvs Real de Banjul0-0
- 06.05.2026Wvs Falcons1-0
- 30.04.2026Lvs BST Galaxy1-3
- 18.04.2026Dvs Brikama United0-0
- 12.04.2026Wvs Team Rhino1-0
- 07.04.2026Lvs Medina United0-1
- 23.03.2026Lvs TMT0-1
- 14.03.2026Wvs GPA2-0
Progi bramkowe
| Greater Tomorrow | Samger | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
| Greater Tomorrow | Samger | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
| Greater Tomorrow | Samger | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Greater Tomorrow | Samger | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

