Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Medina United
Streaki - Medina United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Medina United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Medina United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Medina United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Medina United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Medina United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Medina United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Medina United — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Medina United — jest niepokonany (15/20, 75%)
Streaki - Hart Acedemy
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hart Acedemy — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hart Acedemy — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hart Acedemy — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hart Acedemy — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hart Acedemy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hart Acedemy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hart Acedemy — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hart Acedemy — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - Medina United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Medina United — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Medina United — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Medina United — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Medina United — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Medina United — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Medina United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Hart Acedemy
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hart Acedemy — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hart Acedemy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Medina United jest o 83% lepsza niż Hart Acedemy pod względem odsetku wygranych meczów.
| Medina United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 80% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.10 | 2.15 |
Strzelone | 1.00 | 1.50 | 1.25 |
Stracone | 1.20 | 0.60 | 0.90 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 50% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
| Hart Acedemy | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 3.30 | 2.60 |
Strzelone | 1.00 | 1.50 | 1.25 |
Stracone | 0.90 | 1.80 | 1.35 |
BTTS % | 30% | 80% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.05.2026Wvs Greater Tomorrow1-0
- 17.05.2026Dvs Steve Biko1-1
- 13.05.2026Wvs Fortune2-1
- 06.05.2026Wvs Real de Banjul2-1
- 03.05.2026Wvs Falcons1-0
- 18.04.2026Wvs BST Galaxy3-1
- 12.04.2026Lvs Brikama United1-2
- 07.04.2026Wvs Samger1-0
- 23.03.2026Wvs Team Rhino1-0
- 13.03.2026Wvs TMT2-1
- 25.05.2026Lvs TMT0-1
- 16.05.2026Lvs GPA0-2
- 12.05.2026Wvs Hawks3-2
- 06.05.2026Lvs Dutch Lions2-3
- 30.04.2026Dvs Bombada2-2
- 18.04.2026Lvs Team Rhino0-1
- 12.04.2026Dvs Greater Tomorrow2-2
- 07.04.2026Wvs Steve Biko1-0
- 23.03.2026Lvs Fortune1-2
- 14.03.2026Lvs Real de Banjul0-1
Progi bramkowe
| Medina United | Hart Acedemy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Medina United | Hart Acedemy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Medina United | Hart Acedemy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Medina United | Hart Acedemy | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

