Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Hart Acedemy
Streaki - Hart Acedemy
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hart Acedemy — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Hart Acedemy — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Hart Acedemy — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Hart Acedemy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Samger
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Samger — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Samger — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Samger — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Samger — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Samger — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Samger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Hart Acedemy
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hart Acedemy — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hart Acedemy — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hart Acedemy — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Serie - Samger
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Samger — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Samger — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Samger — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Samger — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hart Acedemy jest o 50% lepsza niż Samger pod względem odsetku wygranych meczów.
| Hart Acedemy | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 3.00 | 2.45 |
Strzelone | 1.00 | 1.40 | 1.20 |
Stracone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
| Samger | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.30 | 1.65 |
Strzelone | 0.80 | 0.70 | 0.75 |
Stracone | 1.20 | 0.60 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.06.2026Dvs Medina United0-0
- 25.05.2026Lvs TMT0-1
- 16.05.2026Lvs GPA0-2
- 12.05.2026Wvs Hawks3-2
- 06.05.2026Lvs Dutch Lions2-3
- 30.04.2026Dvs Bombada2-2
- 18.04.2026Lvs Team Rhino0-1
- 12.04.2026Dvs Greater Tomorrow2-2
- 07.04.2026Wvs Steve Biko1-0
- 23.03.2026Lvs Fortune1-2
- 05.06.2026Dvs Greater Tomorrow1-1
- 25.05.2026Dvs Steve Biko1-1
- 17.05.2026Dvs Fortune0-0
- 12.05.2026Dvs Real de Banjul0-0
- 06.05.2026Wvs Falcons1-0
- 30.04.2026Lvs BST Galaxy1-3
- 18.04.2026Dvs Brikama United0-0
- 12.04.2026Wvs Team Rhino1-0
- 07.04.2026Lvs Medina United0-1
- 23.03.2026Lvs TMT0-1
Progi bramkowe
| Hart Acedemy | Samger | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Hart Acedemy | Samger | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Hart Acedemy | Samger | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Hart Acedemy | Samger | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

