Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy TMT
Streaki - TMT
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- TMT — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- TMT — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- TMT — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- TMT — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- TMT — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Hawks
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hawks — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hawks — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hawks — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hawks — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hawks — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Hawks — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - TMT
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Hawks
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hawks — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. TMT jest o 33% lepsza niż Hawks pod względem odsetku wygranych meczów.
| TMT | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 1.80 | 1.70 |
Strzelone | 0.60 | 0.70 | 0.65 |
Stracone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
| Hawks | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.70 | 2.15 |
Strzelone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
Stracone | 0.70 | 1.80 | 1.25 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 60% | 40% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.06.2026Wvs Dutch Lions4-3
- 04.06.2026Lvs Bombada0-1
- 25.05.2026Wvs Hart Acedemy1-0
- 17.05.2026Dvs Greater Tomorrow0-0
- 13.05.2026Lvs Steve Biko0-2
- 07.05.2026Dvs Fortune0-0
- 03.05.2026Dvs Real de Banjul1-1
- 18.04.2026Dvs Falcons0-0
- 13.04.2026Lvs BST Galaxy0-2
- 08.04.2026Lvs Brikama United0-1
- 10.06.2026Dvs GPA0-0
- 05.06.2026Dvs Team Rhino0-0
- 25.05.2026Lvs Dutch Lions1-3
- 17.05.2026Wvs Bombada3-1
- 12.05.2026Lvs Hart Acedemy2-3
- 06.05.2026Lvs Greater Tomorrow0-1
- 03.05.2026Lvs Steve Biko1-2
- 18.04.2026Dvs Fortune2-2
- 13.04.2026Dvs Real de Banjul0-0
- 08.04.2026Dvs Falcons0-0
Progi bramkowe
| TMT | Hawks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
| TMT | Hawks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
| TMT | Hawks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | TMT | Hawks | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

