Football Stats
Herb Cape Town City
Cape Town CityŚr. pkt/mecz 0.70
RPA / Premiership10 czerwca 2026 15:00
Herb Magesi
MagesiŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Cape Town City

0W — Cape Town City2D2W — Magesi

Streaki - Cape Town City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cape Town City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Cape Town City — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cape Town City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cape Town City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cape Town City — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Cape Town City — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Cape Town City — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cape Town City — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cape Town City — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cape Town City — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cape Town City — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Cape Town City — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Cape Town City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Magesi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Magesi — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Magesi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Magesi — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Magesi — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Magesi — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Magesi — poniżej 6.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Magesi — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Magesi — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Magesi — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Magesi — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Magesi — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Magesi — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Magesi — poniżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Magesi — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Cape Town City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cape Town City — poniżej 2.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Cape Town City — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cape Town City — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cape Town City — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cape Town City — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cape Town City — poniżej 12.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Cape Town City — powyżej 2.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cape Town City — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cape Town City — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cape Town City — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cape Town City — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Magesi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Magesi — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — powyżej 1.5 spalonych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.06Herb Cape Town CityCape Town City11Herb MagesiMagesi
30.05Herb MagesiMagesi20Herb Cape Town CityCape Town City
08.02Herb MagesiMagesi20Herb Cape Town CityCape Town City
27.10Herb Cape Town CityCape Town City00Herb MagesiMagesi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Magesi jest o 100% lepsza niż Cape Town City pod względem odsetku wygranych meczów.

Cape Town CityDomWyjazdOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
1.50
1.40
1.45
Strzelone
0.40
0.50
0.45
Stracone
1.10
0.90
1.00
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Posiadanie piłki
55%
50%
Śr. strzały/mecz
10.57
Śr. faule/mecz
14.75
13.57
MagesiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
3.20
1.10
2.15
Strzelone
1.50
0.20
0.85
Stracone
1.70
0.90
1.30
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
30%
80%
55%
Posiadanie piłki
45%
39%
42%
Śr. strzały/mecz
13.56
8.56
11.06
Śr. faule/mecz
14.11
13.22
13.67

Ostatnie 10 meczów

Cape Town City jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.40 gola/mecz
Cape Town City u siebie
0.20 gola/mecz
Magesi na wyjeździe

Progi bramkowe

Cape Town CityMagesi
Over 0.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 1.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 2.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 3.5
0% (0/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
80% (8/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Cape Town City notuje o 22% wyższy wynik niż Magesi pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCape Town CityMagesi
Match Corners AVG
8.97 (32/40)
10.00 (14/20)
8.17 (18/20)
Over 6.5 Corners
66% (21/32)
71% (10/14)
61% (11/18)
Over 7.5 Corners
56% (18/32)
64% (9/14)
50% (9/18)
Over 8.5 Corners
47% (15/32)
64% (9/14)
33% (6/18)
Over 9.5 Corners
38% (12/32)
43% (6/14)
33% (6/18)
Over 10.5 Corners
31% (10/32)
43% (6/14)
22% (4/18)
Over 11.5 Corners
31% (10/32)
43% (6/14)
22% (4/18)
Over 12.5 Corners
19% (6/32)
21% (3/14)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
16% (5/32)
21% (3/14)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
9% (3/32)
14% (2/14)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCape Town CityMagesi
Corners Earned Match
4.00
4.60
3.40
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
45% (9/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Corners Earned
160
92
68

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Magesi notuje o 12% wyższy wynik niż Cape Town City pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCape Town CityMagesi
Match Cards AVG
4.40 (40/40)
4.15 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
176
83
93
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCape Town CityMagesi
Under 0.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 2.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Under 3.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Cape Town City18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Magesi18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — RPA, realne dane wkrótce.